Протоколи, завдання, відповіді, призери (інформатика).

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики 8 клас  у 2018-2019 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Вовк Ірина Анатоліївна 2 5 2 0 9
2 Лоя Максим Юрійович 0 20 15 0 35 ІІ
3 Пішта Ігор Іванович 0 20 15 0 35 ІІ
4 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Онисько Евеліна Юріївна 2 0 2 0 4
5 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Гевеші Томаш Тіберійович 2 5 3 5 15

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  інформатики 9 клас  у 2018-2019 н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дьомін Володимир Іванович 2 15 5 2 24 ІІІ
2 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Боршош  Йосип Йосипович 2 3 0 0 5
3 Боржавська ЗОШ  І-ІІІ ст. Костак Богдан І

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики 10 клас у 2018-201н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4  
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 5 15 7 0 27
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Орловскій Олександр Олександрович 2 2 2 2 8
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8  Івашко Янек Іванович 2 10 0 0 12
4 Чабрун Олександр В’ячеславович 15 20 30 10 75 ІІ
5 Назаренко Олександр Олександрович 15 0 30 0 45 ІІІ
6 Сакалош Олександр Анатолійович 15 20 10 0 45 ІІІ
7 Фучіш Олександр Ярославович 0 20 30 10 50 ІІІ
8 Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 15 20 30 20 85 І
9 Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст №1 Варі Іштван  Степанович 15 20 0 0 35
10 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товт Іван Олексійович 2 20 0 2 24
11 Черкун Олесь Олександрович 0 2 0 0 2

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  інформатики 11 клас у 2018-201н.р.

Місце у ІІ етапі

ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4 5
1 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Чернікова Ніколетт Вікторівна 15 20 30 35 100 І
2 Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст Мар’ян Андрій Володимирович 13 20 0 0 33 ІІІ
3 Ковач Євген В’ячеславович 2 2 0 0 4
4 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст Сігеті Микола Миколайович 2 2 2 0 6
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Крушельницький Денис Романович 1 2 1 1 5
6 ВПУ-34 Яцура Денис Володимирович 1 0 0 0 1
7 Бучок Роман Вікторович 1 2 0 0 3

Члени журі:

Ісак І.С.                            Мадяр В.С.                             Білак Л.Ю.

Завдання олімпіади з інформатики (3)                       Рекомендації щодо перевірки і оцінювання робіт у часників олімпіади з інформатики

Залишити відповідь