Методичне об’єднання музичних керівників та вихователів закладів дошкільної освіти (05.12.2018).

Розмаїтий світ емоцій та почуттів приваблює малят, хоч іноді спантеличує і навіть лякає. Ми, дорослі, повинні поступово відкривати дітям його таємниці, вчити розуміти свої емоції, приймати їх – як позитивні, так і негативні, бути уважними до емоцій інших. У пригоді тут стає мистецтво, зокрема, музика.

05.12.2018р. на базі закладу дошкільної освіти №1 м. Виноградів «Берізка» відбулося методичне об’єднання музичних керівників та вихователів закладів дошкільної освіти присвячене зменшенню фізичного та емоційного напруження у дітей засобами музикотерапії.

Присутні музичні керівники та вихователі району переглянули музичне заняття в старшій групі «Сняться дітям польоти казкові та планети музичні, загадкові». Метою заняття було: формувати навички правильного вокального звукоутворення, співацької постави та дихання, здатності до музично-рухової творчості, розвивати вміння концентрувати слухову увагу та реакцію дітей, сприяти зняттю емоційного напруження, зміцненню емоційно-вольової сфери, усунення переживань та розвиток музичних здібностей дітей.

Музична зала в закладі нагадувала Космічне Королівство, де вирізнялися сім планет: планета Співів, планета Слухачів Музики, планета Дитячих Музичних Інструментів, планета Ритму і Танців, планета Йоги, планета Піскотерапії та Малювання, планета Релаксу. Дошкільнята подорожували на «космічній ракеті» по всім планетам, і успішно виконували завдання «Володарок» цих планет. Заняття було надзвичайно насичене різними методичними прийомами, було використано багато атрибутів, вдало підібрано музичний репертуар.

Завершила заняття музичний керівник Магочій Мирослава Іванівна словами: «Як і у кожної планети, так і у кожної зірочки на небі є своє місце.  Але зірки є не тільки на небі. У кожного з нас живе своя маленька зірочка. Зірочка доброти, любові, щирості, милосердя і знаходиться вона в серці».

На закінчення роботи методичного об’єднання методист районного методичного кабінету М.Ю. Химинець наголосила на тому, що музична терапія підіймає настрій дітей, виховує естетичний смак, викликає задоволення та радість від процесу що сприяє припливу енергії та ентузіазму у дошкільнят.

 

 

Залишити відповідь