Семінар-практикум сестер медичних і вихователів закладів дошкільної освіти Виноградівського району.

06.11.2018 року на базі районного методичного кабінету пройшов семінар-практикум сестер медичних і вихователів закладів дошкільної освіти Виноградівського району.

Голова Виноградівської районної організації Червоного Хреста Іжганайтіс І.Ю. провела з присутніми практичні тренінги: «Принципи надання первинної домедичної допомоги», «Відновне положення», « Серцево-легенева реанімація», « Непрохідність дихальних шляхів».  Сестри медичні активно включилися в роботу. На спеціальних ляльках-муляжах вони тренувалися надавати серцево-легеневу реанімацію і усувати непрохідність дихальних шляхів.

До роботи семінару долучилася головний спеціаліст Держпродспоживслужби Виноградівського району Данкович Н.М., яка наголосила на важливості дотримання санітарних норм і правил у закладах дошкільної освіти. Нагадала, що сестра медична здійснює контроль за розпорядком дня, навчальним навантаженням відповідно до віку дітей, оздоровчими заходами, фізичним вихованням, включаючи загартовування, а також щодня здійснює контроль спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових та інших отруєнь, тощо.

Методист РМК Химинець М.Ю. ознайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоров’я України №№1/9-537 05.2-11/235301 від 06 вересня 2018 року «Щодо напруженої епідемічної ситуації».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *