Районний круглий стіл за участю профільних лікарів ЦРЛ приурочений Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ та його кінцева стадія СНІД.

30 листопада у актовій залі для учнів закладів загальної середньої освіти району управління освіти, молоді та спорту відбувся районний круглий стіл за участю профільних лікарів ЦРЛ приурочений Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом.

СНІД може загрожувати кожному з нас, незалежно від статі, професії, віросповідання, положення у суспільстві, таланту і т. д. Вже більше трьох десятиліть ця хвороба переможно крокує по земній кулі і людство поки не в силах її перемогти.  Хтось із нас намагається не думати про СНІД і взагалі сподівається, що ніколи не зіткнеться з цією проблемою. Хтось хоче бути обізнаним у цьому питанні, щоб постаратися максимально убезпечити себе і своїх рідних. Саме для таких, що хочуть бути обізнаними, і було організовано цей захід. Нам, працівникам освіти, вчителям, шкільним медичним сестрам потрібно передати всі свої знання про цю проблему, уберегти, застерегти, тих, хто усвідомлює про свою відповідальність, насамперед, перед собою за своє здоров’я і майбутнє нації.

Кожна людина повинна до кінця  усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції. Здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах, правила гігієни, знання профілактики – це найперші і найкращі методи боротьби з цією проблемою. Саме про це розповідав учням та присутнім у залі, відповідав на запитання, які виниками до нього, лікар-інфекціоніст, спідолог Королевич В.П

                  Пам’ятайте, що від зараження ВІЛ-інфекції вас захищає не імунітет, а ваша поведінка. Зокрема, ваше відповідальне ставлення до цієї проблеми і толерантне ставлення до людей з ВІЛ, ваші знання про шляхи передавання ВІЛ і ваші вміння безпечно поводитися з кров’ю інших людей.

Щиро зичимо всім міцного здоров’я, везіння і розуміння відповідальності за своє майбутнє!

 

Залишити відповідь