Протоколи, завдання, відповіді, призери (історія).

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з       історії      8    клас у 2018-2019 н.р.

Всього

 

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання
1 2 3 4 5 6    
1. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Чепак Уляна Юріївна 8 1 0 1 2 12 24
2. Левчак Олександра Віталіївна 8 2 2 7 3 9 31
3. Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр Йосипович 5 1 0 1 4 4 15
4. Роспопа Емілія Олександрівна 6 0 1 1 4 3 15
5. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шклярук Денис Ярославович 6 4 3 5 4 5 28
6. Глагола Олександр Михайлович 9 0 0 5 6 8 28
7. НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Квіта Вікторія Володимирівна 6 1 0 0 2 2 11
8. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь Андрійович 8 1 1 1 4 7 22
9. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Гріга Вікторія Іванівна 7 2 1 0 4 5 19
10. Яким Вікторія Юріївна 7 3 5 3 5 9 32
11. Гангур Максим Васильович 4 6 2 5 5 4 26
12. Виноградівська гімназія Копто Ніколь Балажівна 7 2 1 5 7 10 32
13. Богаш Даніел Владіславович 5 1 2 2 7 5 22
14. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Малета Ніколета Іванівна 6 1 1 1 1 0 10
15. Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Рацин Маріанна Ростиславівна 5 1 1 1 5 8 21
16. Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 6 4 4 5 4 8 31
17. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сак Ірина Віталіївна 7 0 4 1 6 3 21
18. Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 10 6 3 5 5 15 44 І
19. Чепак Володимир Володимирович 9 5 1 3 7 13 38 ІІ
20. Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Дзяпко Людмила Ярославівна 6 0 1 0 4 4 15
21. Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Ковач Каріна Олександрівна 5 0 4 7 3 8 27
22. НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Колонич Валентина Адальбертівна 4 4 5 7 5 10 35 ІІІ
23. Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Вража Максим Іванович 7 0 1 1 5 0 14
24. Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Синько Руслан Іванович 5 2 3 2 3 5 20
25. Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Рацин Наталія Петрівна 3 1 3 0 4 2 13
26. НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Зелик Анастасія Федорівна 4 1 1 0 2 6 14
27. Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 9 3 3 1 1 5 22
28. Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Вароді Каріна Вікторівна 5 4 3 5 4 11 32
29. Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Шіпош Андрея Андріївна 5 2 1 0 5 4 17
30. Баторі Язмін Жолтівна 5 3 2 3 4 3 20
31. Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Молнар Рейка Т. 6 3 0 6 6 9 30

члени журі:

Уйфалуші В.В.

Сейкель А.А.

Роспопа К.А.

Гал-Тігор К.Б.

Молнар Е.А.

Шереш Е.Ш.

Крічфолуші Л.Й.

Мотрунич К.І.

Пензяник Н.І.

Керечан Г.І.

Веремчук В.П.

Гевді О.І.

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з       історії      9    клас    у 2018-2019 н.р.

Всього Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання
1 2 3 4 5 6
1. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Савко Мар’яна Сергіївна 2 0 2 7 0 3 14
2. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Лемак Віктор Михайлович 3 1 1 5 1 15 26
3. Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Драгушинець Ангеліна Михайлівна 2 1 1 1 2 0 7
4. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Орос Олександр Михайлович 4 3 0 4 2 11 24
5. Кочерга Ганна Юріївна 7 1 0 7 2 10 27
6. Тодер Владислав Володимирович 4 8 0 7 1 4 34 ІІІ
7. Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 2 3 1 3 2 10 21
8. Виноградівська гімназія Анталик Василь Васильович 2 0 3 2 1 7 15
9. НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Костак Богдан Іванович 2 0 1 3 2 2 10
10. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Болог Богдан Корнелійович 4 1 3 2 0 1 11
11. Онисько Деліана Анатоліївна 4 0 3 5 1 3 16
12. Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мелай Ненсі Миролюбівна 3 5 1 2 2 15 28
13. Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Свищо Любомир 5 2 3 4 0 1 15
14. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла Степанівна 2 0 1 3 0 5 11
15. Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Балаж Балажович 3 4 5 7 0 10 29
16. Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Оросі Ксенія Олександрівна 4 0 1 0 0 9 14
17. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Монда Вікторія Сергіївна 1 1 0 5 2 7 16
18. Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Довбак Тетяна Іванівна 3 4 1 7 1 18 34 ІІІ
19. Джумурат Олександра Йосипівна 5 6 3 7 3 20 44 І
20. Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кузьма Мар’яна Володимирівна 3 0 1 3 0 5 12
21. Тобола Крістіна Іванівна 2 1 1 2 0 1 7
22. НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Вікторія Федорівна 6 1 0 1 0 8 16
23. Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Руснак Ніколетта Миколаївна 4 0 1 7 0 7 19
24. Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Анастасія Петрівна 3 1 1 3 0 3 11
25. НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Повлі Емілія Федорівна 1 1 1 1 0 8 12
26. Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Габор Марина Сергіївна 2 1 1 7 0 7 18
27. НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Порада Олександр Віталійович 5 5 0 5 1 12 28
28. Пийтерфолвівський ліцей Данку Естер 4 6 1 5 2 0 28
29. Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст. Шімон Вікторія Іштванівна 4 4 0 3 0 2 13

члени журі:

Уйфалуші В.В.

Сейкель А.А.

Роспопа К.А.

Гал-Тігор К.Б.

Молнар Е.А.

Шереш Е.Ш.

Попович Е.Ю.

Кобаль І.Ю.

Роман В.В.

Тромбола В.Й.

Білак В.С.

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з       історії     10     клас    у 2018-2019 н.р.

Всього Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання
1 2 3 4 5 6
1. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 9 5 7 5 8 6 40 І
2. Лях Діана Михайлівна 5 2 5 1 6 3 22
3. Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Трегубов Юрій Юрійович 3 0 2 5 6 2 18
4. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Лемак Аміна Вікторівна 6 4 1 3 7 0 21
5. Ісайович Анастасія Ігорівна 5 4 6 5 8 0 28
6. Виноградівська гімназія Свищо Марія Михайлівна 6 1 5 0 7 5 24
7. Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана Михайлівна 8 6 3 5 9 2 33
8. Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Добоні Андріана Андріївна 6 2 7 5 9 5 34 ІІІ
9. Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Лендєл Іван Іванович 7 4 5 5 6 0 27
10. Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Товт Іван Олексійович 3 1 5 3 8 0 20
11. Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія Сергіївна 5 2 4 5 8 3 27
12. НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Зелді Вероніка Іванівна 5 1 6 5 8 2 27
13. Пийтерфолвівський ліцей  Манді Емілія Золтанівна 4 4 5 0 11 11 35 ІІ
14. ВПУ-34 Марушка Олександр В’ячеславович 8 4 5 5 4 3 29
15. Каратнік Роман Романович 4 1 5 5 4 2 21

члени журі:

Уйфалуші В.В.

Сейкель А.А.

Роспопа К.А.

Гал-Тігор К.Б.

Молнар Е.А.

Шереш Е.Ш.

Мар’ян Г.І.

Ігнат В.Й.

Шішола Ю.Ю.

Богдан М.В.

Кенч М.С.

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнськх учнівських олімпіад з       історії      11    клас   у 2018-2019 н.р.

Всього Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  
1 2 3 4 5 6
1. Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк Вікторович 8 9 6 4 2,5 8 37,5
2. Баник Анастасія Тарасівна 5 5 0 2 0 6 18
3. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Вігула Михайло Тарасович 7 7,5 2 1 3 14 34,5
4. Буц Артем Михайлович 7 3 3 1 4 9 27
5. Дроздов Кирил Павлович 5 3,5 1 2 5 6 22,5
6. Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шепа Олександр Олександрович 7 9 8 4 3 18 49 І
7. Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Субота Олександр Васильович 7 6 3 4 5 8 33
8. Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Мельник Олександр Володимирович 9 8,5 4 3 3 14 41,5 ІІІ
9. Виноградівська гімназія Алексик Анастасія Олегівна 5 5,5 0 2 4 8 24,5
10. Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 6 2,5 2 4 3 4 21,5
11. Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Дерин Каріна Василівна 5 4 4 4 0 2 19
12. Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Антолик Вадим Іванович 4 5,5 0 2 2 5 18,5
13. Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Гевді Оксана Василівна 9 9 8 2 4 16 48 ІІ
14. Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Панько Аліна Іванівна 5 4 2 3 3 4 21
15. Карачинський ліцей Шомовк Мартина Патрісія 4 6,5 3 3 4,5 6 27
16. ВПУ-34 Полюдов Станіслав Миколайович 3 0 0 1 0 0 4
17. Савляк Ігор Ігорович 6 4,5 2 4 1 6 23,5

члени журі:

Уйфалуші В.В.

Сейкель А.А.

Роспопа К.А.

Гал-Тігор К.Б.

Молнар Е.А.

Шереш Е.Ш.

Білак М.І.

Станинець Ю.М.

Геращенко Т.А.

Батин М.І.

Ребрик З.В.

ЗАВДАННЯ 2018-2019         Відповіді 2018-2019

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *