Протоколи, завдання, відповіді, призери (хімія).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 7 клас у 2018-2019 н.р.

ЗОШ ПІП завдання  Заг.к-ть
1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гаврилюк Арсен Сергійович 6 8 4 0 6 0 24
Тупиця Анатолій Анатолійович 4 0 0 4 5 0 13
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Клювак Яна Володимирівна 10 7 7 5 8 4 41    І
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Будяченко Олександр 0 1 3 1 7 4 16
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Іляш Іван Іванович 4 3 1 0 5 2 15
Супрунович Юлія Юріївна 4 8 3 0 8 2 25
Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст..  №6 Микита Лариса Михайлівна 1 1 1 0 4 2 9
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Кілб Корнелія Василівна 1 5 7 0 8 4 25
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Шапошнікова Даша Іванівна 0 5 0 3 0 2 10
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Седлар Корнелія Золтанівна 0 2 4 0 6 2 14
Болехан Корнелія Золтанівна 3 5 3 5 8 3 27
Виноградівська гімназія Антал Григорій Іванович 10 6 6 0 4 2 28
Дем’єн Іван Іванович 0 1 6 0 4 3 14
Довжанин Анастасія 2 3 5 0 5 2 17
Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Гандера Михайло Михайлович 1 2 2 0 4 2 11
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Мотрунич Віталій Вітаїйович 0 1 0 0 2 3 6
Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Антолик Іванна Іванівна 6 5 8 0 6 5 30    ІІІ
Бора Анастасія Юріївна 4 7 6 0 5 2 24
Великопаладська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст.
Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Сабов Мозеш 0 5 2 0 6 2 15
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Добоні Світлана 3 2 2 0 2 2 11
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Чонговай Лариса 5 6 6 0 5 5 27
Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст..
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст.
Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Карпач Богдан Федорович 7 8 4 0 9 4 32    ІІІ
Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст.
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ”
Шаланківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Андреняк Максим  Юрійович 1 2 7 1 8 3 22
Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІ ст.
Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст.
Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст.
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст.
НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ”
Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст. Обоні Інна Віталіївна 1 4 3 1 2 2 13
Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Могорита Крістіна Юріївна 2 3 1 0 3 3 12
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст.
Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст.
Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст.
Пушкінська ЗОШ  І-ІІ ст.
Теківська ЗОШ  І-ІІ ст.
Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст.
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Вароді Евеліна Вікторівна 10 7 8 0 5 6 36    ІІ
Форголанська ЗОШ  І-ІІ ст.
Фертешолмашська ЗОШ  І-ІІ ст.
Холмовецька ЗОШ  І-ІІ ст.
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст.
Карачинський ліцей
Пийтерфолвівський ліцей
ВПУ-34

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   хімії 8 клас у 2018-2019н.р.

ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Чепак Уляна Юріївна 0 1 0 0 3 0 4
Левчак Олександра Віталіївна 0 5 2 2 2 7 18
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр Йосипович 10 0 0 9 7 9 35   ІІ
Кобрин Аліна 1 4 0 0 0 0 5
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3 Кормош Матяш Федорович 0 0 0 0 0 0 0
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Сакалош Ангеліна 1 0 0 0 0 0 1
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шкрярук Денис Ярославович 8 4 3 8 2 0 25   ІІІ
Вовк Ірина Анатоліївна 0 5 2 2 2 4 15
ЧовбанЮліанна Сергіївна 10 5 0 8 4 10 37   І
Виноградівська гімназія Гусар Артур Олександрович 2 2 2 7 1 2 16
Ізай Мелісса Федорівна 1 5 1 3 1 0 11
Теремта Іван Олександрович 10 5 2 2 2 0 21
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІ ст..  №6 Чепак Мар’яна Василівна 1 1 0 1 0 2 5
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Іванов Євгеній Андрійович 3 0 1 3 2 0 9
Стрижак Софія 0 0,5 1 1 0 0 2,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Яким Вікторія Юріївна 1 2 4,5 0 1 2 10,5
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гаврильцьо Ростислав Іванович 0 0 0 0 0 0 0
Ісак Еріка Юріївна 0 0 0 0 2 2 4
ВеликокопанськаЗОШ  І-ІІІ ст. Рацин Маріанна Ростиславівна 0 5 0,5 0 0 1,5 7
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 4 0 0 1 0 3 8
Данко Владислава 1 1 1 2 0 0 5
ПідвиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 10 5 1 2 3 3 24   ІІІ
Чепак Володимир Володимирович 3 1 2 2 3 8 19
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. КивирКрістіна Іванівна 0 5 1 0 1 5 12
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Йокоб Олександра Олександрівна 4 5 1 8 0,5 4 22,5
Галушко Павло Іванович 1 2 9 0 7 5 24   ІІ
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Сербак Ванесса Михайлівна 1 2 0,5 0 0 2 5,5
ХижанськаЗОШ  І-ІІІ ст. Батин Василь Васильович 2 0 1 0 0 0 3
Великоком’ятівськаЗОШ  І-ІІ ст. Демчик Владислава Олександрівна 0 0 0 0 1 1 2
ГорбківськаЗОШ  І-ІІ ст. Агій Анастасія 2 1 2 1 2 7 15
ДюлянськаЗОШ  І-ІІ ст. ФогорошіФружіна 1 0,5 0,5 0 0 1 3
НовоселицькаЗОШ  І-ІІ ст. Рацин Наталія Петрівна 2 2 0,5 0,5 0 3 8
ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 2 0 0,5 0 0 2 4,5
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 1 5 10 10 2 1 29   ІІ
ШироківськаЗОШ  І-ІІ ст. Данканич Михайло Михайлович 0 0 0,5 0,5 0 2 3

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії 9 клас  у 2018-2019н.р.

ЗОШ ПІП завдання Всьо

го

1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ірвінівна 0 3 0 5 3 1 12
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Устич Олександр Юрійович 0 2 0 2 0 0 4
Поп Никита Петрович 0 0 1 0 0 0 1
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Дьомін Володимир Іванович 5 5 5 8 10 0 33   І
Тодер Владислав Володимирович 0 3 4 0 0 0 7
Мерингер Василь Васильович 0 0 0 0 0 0 0
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІ ст..  №6 Худа Денис Валерійович 0 1 0 0,5 0 0 1,5
Варга Анастасія Михайлівна 0 0 0 0 0 0 0
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Варга Адам Павлович 0 0,5 0 0,5 0 0 1
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Фодор Андрій Юрійович 0 3 0 1 0 3 7
Виноградівськагімназія Яцина Адель Владиславівна 0 0,5 0 1 0 1 2,5
Кіш Ганна Іванівна 0 1 0 1 0 0,5 2,5
Ньорба Владислав Володимирович 0 0 0 0,5 0 0 0,5
Вінце Йосип Йосипович 0 1 0 0,5 0,5 2 4
Філеп Степан Олександрович 1 1 0 3 0,5 0,5 6
ВеликокопанськаЗОШ  І-ІІІ ст. МелайНенсіМиролюбівна 1 0 0 0 0 0 1
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінка Ярослава Мирославівна 0 2 0 0,5 0 0 2,5
ФанчиківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Надь БалажБалажович 0 0 0 0,5 0 0 0,5
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Оросі Ксенія Олександрівна 0 2 0 0 0 0 2
ХижанськаЗОШ  І-ІІІ ст. Філей Інна Іванівна 0 0 0 0 0 0 0
ВеряцькаЗОШ  І-ІІ ст. Довбак Тетяна Іванівна 0 0,5 0,5 0 0 0 1
МалокопанськаЗОШ  І-ІІ ст. Попович Микола Юрійович 0 0 0 0 0 0,5 0,5
МатіївськаЗОШ  І-ІІ ст. Тайстра Роман Романович 0 0 0 0,1 0,1 0 0,2
НовосільськаЗОШ  І-ІІ ст. Повлі Емілія Федорівна 0 0,5 0 0 0 0,5 1
ТеківськаЗОШ  І-ІІ ст. Марусинець Жанна Йосипівна 0 0 0 0 0 0 0
ШироківськаЗОШ  І-ІІ ст. Роман Діана Михайлівна 0 0,5 0 0 0 0 0,5

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   хімії 10 клас   у 2018-2019н.р.

ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 9 4 5 10 0 2 30    І
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Ліспух Всеволод Всеволодович 10 0 0 0 0 0 10
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Івашко Янек Іванович 8 1 0 0 0 0 9
Сакалош Олександр Анатолійович 3 0 0 0 0 0 3
Чабрун Олександр В’ячеславович 2 0 0 0 0 0 2
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Чейпеш Вікторія Володимирівна 0 0 0 0 0 0 0
Виноградівськагімназія Іляшко Каріна Степанівна 1 0 0 0 0 0 1
Сікора Олександр Анатолійович 0 0 0 0 0 1 1
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 10 0 0 0 0 0 10
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Теслович Олександра Генадіївна 0 0 0 0 0 0 0

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з   хімії  11 клас  у 2018-2019н.р.

ЗОШ ПІП завдання всього
1 2 3 4 5 6  
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк Вікторович 0 10 1 0 0 11 22
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Часин Вікторія Михайлівна 0 0 0 0 0 0 0
Грабовчак Вікторія Владиславівна 0 0 0 2 1 0 3
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Дроздов Кирил Павлович 0 2 0 0 0 1 3
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Курташ Юлія Романівна 2 11 0 0 11 11 35   І
Орлова Олександра Сергіївна 0 6 0 0 2 11 19
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Попдякуник Богдана Ігорівна 1 0 0 0 10 1 12
Виноградівськагімназія Гунцелізер Ольга Андріївна 1 0 0 0 0 3 4
Скляр Владислав Іванович 1 0 0 0 0 0 1
БуківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Фулитка Анастасія Юріївна 0,5 0 0 0 0 0 0,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Діана Михайлівна 0 0 0 0 0 0 0
Любка Даніелла Юріївна 1 0 1 0 0 5 7
ПідвиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 1 0 0 5 11 11 28   ІІ
Пийтерфолвівськийліцей Нодь Ондраш Андрійович 0 0 0 0 0 0 0
КормошГайнолка Йосипівна 0 0 0 0 0 0 0

Завдання_II_етапу_Всеукраiнс_коi_учнiвсь коi_олiмпiади_з_хiмii у 2018

Завдання з ключами Всеукраїнської олімпіади з хімії 2018

 

Залишити відповідь