Протоколи, завдання, відповіді, призери (українська мова та література).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 7класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 3 1 2 3    
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  №1 Білак Богдана Іванівна 7 2 1 2 5,5 3 20,5  ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  №2 Леньо Георгіна Артурівна 6 3,5 1 2 0 1 13,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 МедєріАнастія Андріївна 5 0,5 1 3 1 1 11,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Бобик Камілла Андріївна 8 1 1,5 3 0 2 15,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №8 Кочнєва Олександра Сергіївна 0 1,5 0 2 2 2 7,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №7 Бочкор Ганна Василівна 9 3 0,5 1 5 2 21,5 ІІ
НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» №6 МуржаКрістіна Миколаївна 4 0 0 0 0 1 5
Вилоцька ЗОШ І-ІІ ст. №1 Шетеля Богдана Михайлівна 9 3 0,5 5 0 2 19,5 ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Болехан Владислав Анатолійович 5 2 0 5 0,5 1 13,5
Виноградівська гімназія Фізер Камілла Степанівна 7 0 0 2 3 2 14
Виноградівська гімназія Кобаль Марія Іванівна 0 1 0,5 5 0 1 7,5
Великом’ятівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Кочіш Тетяна Романівна 6 1 0 2 1,5 2 15,5
Великом’ятівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Борис Каріна Іванівна 4 2 0 5 1 2 14
Боржавська ЗОШ І-ІІІ ст. Онисько Ганна Іванівна 3 0 0 1 0 2 6
Боржавська ЗОШ І-ІІІ ст. Костак Вікторія Іванівна 4 0 0 2 0 2 8
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Русанова Дарина Сергіївна 4 0,5 0 2 1 2 9,5
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макар Олександра Миколаївна 4 3 1 0 0,5 0 8,5
Теківська ЗОШ І-ІІІ ст. Брила Анна Юріївна 4 0 0 2 0 2 8
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Черепко Сніжана Юріївна 6 0,5 0,5 3 0 2 12
Веряцька ЗОШ І-ІІ ст. Андреняк Максим Юрійович 5 5 1 5 4,5 3 23,5 І
Новоселицька ЗОШ І-ІІ ст. Світлик Оксана Петрівна 5 0,5 0,5 5 0,5 2 13.5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Філей Ганна Володимирівна 9 2 1 5 1 3 21 ІІ
Малокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Обоні Інна Віталіївна 5 3,5 2 5 2 3 20,5 ІІІ
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Добоні Світлана Юріївна 4 3 0 5 0 1 13
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Марушка Мелінда Тарасівна 4 1 0 5 0 2 12
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Егреші Емілія Станіславівна 5 1 0 5 0 2 13
Холмовецька ЗОШ І-ІІ ст. Чонтош Анастасія Федорівна 2 0 0 3 0,5 1 6,5
Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІ ст. Тесличко Ангеліна Іванівна 4 0 0 2 0 0 6
Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст. Антолик Іванна Іванівна 5 0,5 0 5 0 0 10,5
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. МогоритаКрістіна Юріївна 5 1,5 0 5 1,5 3 16
Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Бігун Вероніка Василівна 6 2,5 0 2 0 1 11,5
Вербовецька ЗОШ І-ІІІст. Берегі Петра Жолтівна 6 1,5 1 3 2 4,5 18
НВК “Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ” Філеп Олександра Олександрівна 6 2 0 3 0 2 13
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Очкай Вікторія Артурівна 5 1 0 2 0 1 9
Тросницька  ЗОШ І-ІІ ст. Попович Юрій Юрійович 4 1 0 0 1 0 6

Члени журі:Козмович Р.С.

Токач В.І.

Попович Г.Ю.

Токач І.М.

Чірі С.І.

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 8 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова Вго  
1 2 3 1 2 3    
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Чепак Уляна Юріївна 6 3 2 3,5 4,5 4,5 23,5 І
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Щербак Максим Денисович 6 1,5 1,5 3 1 4,5 17,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Вовк Ірина Анатоліївна 4 2 0,5 3,5 4 3,5 17,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шклярук Денис Ярославович 2 2 2 2,5 3,5 3 15
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Дудого Василь Андрійович 6 0 0,5 2,5 3 4,5 16,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія Юріївна 8 1,5 1,5 3,5 4 3,5 22 ІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Буй Євгенія Віталіївна 5 2,5 1,5 3 3 1 16
Виноградівська гімназія Шпак Богдана Іванівна 6 1 0 2 3 1,5 13,5
Великокопанська ЗОШ І-ІІІст. Рацин Маріанна Ростиславівна 3 0 1,5 3 3,5 4 15
Теківська ЗОШ І-ІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 5 2,5 1,5 2,5 2,5 4 18 ІІІ
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Балега Вікторія павлівна 3 1 0 1,5 3,5 1 10
Великом’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гаврильцьо Ростислав Іванович 5 0,5 0 2,5 2,5 3 13,5
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковач Каріна Олександрівна 4 2 0,5 3 3 2,5 15
Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Надія Василівна 4 2 0 3 1 3,5 13,5
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. КивирКрістіна Іванівна 4 1 0 2,5 3 3,5 14
Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ясинко Вікторія Василівна 4 0 1,5 2,5 0 3,5 11,5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 4 3 1 2,5 3 4,5 18 ІІІ
Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Сак Ірина Віталіївна 6 2 0,5 3,5 4 3 19 ІІІ
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 7 1 0 3 2,5 3,5 17
ВербовецькаЗОШ І-ІІІ ст. Шіпош Андрея Андріївна 7 1 0 3 3,5 3 17,5
Матіївська ЗОШ І-ІІ ст. Ігнатишин Сергій Іванович 6 1 0 3,5 3 2 15,5
Великоком’ятівська І-ІІ ст. Густі Анастасія Ернестівна 2 2 1 0 1,5 1 7,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Федько Анастасія Василівна 4 1 0 2 2.5 0,5 11
НВК «Боржавська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Станинець Іван Іванович 1 0 0 0,5 0 0 1,5
НВК «Боржавська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Костак Марія Юріївна 2 0 0 3 1 3 9
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Колонич Валентина Адальбертівна 6 1 0,5 3,5 2 3,5 16,5
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Батин Василь Васильович 2 1 0 2,5 1 2,5 9
НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дякович Віталій Миколайович 4 1,5 0 3 0,5 1,5 10,5
НВК «Неветленфолівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Удуд Томаш Йосипович 2 0 0 0,5 1,5 1,5 5,5
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Монда Мар`яна Іванівна 4 2 0,5 2 2,5 2 13
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 5 2 0 3 3 2,5 15,5

Члени журі:

 Буркало З.І

Микита С.М.

Скоблей Т.Є.

Любка С.Г.

Чейпеш В.І.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 9 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП Література мова всього
1 2 3 1 2 3
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервінівна 8 2,5 3 3 5 5 26,5 ІІ
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №2 Габор Яна Янівна 3 0,5 0 2 2,5 2,5 10
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Поп Никита Петрович 4 4 2 2,5 5 4,5 22
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 8 5 3 2,5 2,5 4,5 25,5 ІІ
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Станко Анастасія Душанівна 10 4 3 3 3 4 27 І
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 8 2,5 2 0,5 3 3 19
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Поп Крістіна Юріївна 5 1,5 2,5 3 3 4,5 19
Виноградівськагімназія Кіш Ганна Іванівна 5 2,5 3 3 4 5 22,5 ІІІ
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Зеленська Оксана Богданівна 7 1 1 1 3 4 17
НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Боршош Мар’яна Іванівна 0 0 0 1 0,5 1 2.5
НВК «Виноградівська  ЗОШ №6  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Варга Анастасія Михайлівна 4 0 0 1 4 3 12
НВК «Виноградівська  ЗОШ №6  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Сотко КрістінаЛаслівна 3 1 0 0 0 1 5
ВеликокопанськаЗОШ  І-ІІІ ст. МелайНенсіМиролюбівна 4 3 0,5 1,5 3 5 17
Веряцька ЗОШ І-ІІст. Джумурат Олександра Йосипівна 10 0,5 3 2 3 4,5 23 ІІІ
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. Свищо Любомир Сергійович 4 0 0 1,5 1 1,5 8
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла Степанівна 8 0,5 0,5 2 5 4 20
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.. НодьБалажБалажович 3 1 2 1,5 4,5 2,5 14,5
ЧорнотисівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Тромбола Дарина Степанівна 9 3,5 2 3.5 3 3 24 ІІІ
Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Алексик Марія Іванівна 5 3 2 1 0 3 14
Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Балог Богдан Корнелійович 3 1 1 3 3 5 11
ЧернянськаЗОШ  І-ІІІ ст. Регецій Олександра Ігорівна 5 0 0 3 1,5 4 13,5
НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Кордобан Олександра Юріївна 7 0,5 0,5 1 3 5 17
ШироківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Галас Каріна Віталіївна 7 0,5 0 1 2 3 13,5
НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Філей Інна Іванівна 4 1 1 1,5 4 4,5 16
НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Вікторія Федорівна 5 0 1 1,5 3 2,5 13
МатіївськаЗОШ  І-ІІ ст. Руснак Ніколетта Миколаївна 6 3 1 2 3 4 19
НовоселицькаЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Анастасія Петрівна 4 1,5 2 1 2 4 14,5
НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Лемко Іванна Іванівна 3 1 2 2 2 1 11
Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Олійник Олександра Адальбертівна 5 1 1,5 1 0 5 13,5
Тросницька ЗОШ І-ІІ ст. Габор Марина Сергіївна 4 1 1 2 4 3 15
НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Феєр Руслана Іванівна 4 0 2 1 3 3 14

Члени журі:

Нюл О.С.

Чегіль М.М.

Егреші В.І.

Роман М.Ю.

Чонка О.Ф

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 10класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова всього
1 2 3 1 2 3
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Орловській Олександр Олександрович 6 2 1 1 4 0 14
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 КеречанинКрістіна Іванівна 4 1,5 1 2 5 0 13,5
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 ІсаєвичДаніела Юріївна 5 3,5 3 4 2,5 5 23 І
Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 11 1 1 0,5 4 0 17,5 ІІІ
Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степанівна 4 2,5 1 1,5 3 0 12
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст №7 Гашпар Олександра Олександрівна 2 2 0 0,5 2.5 0 7
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Ісайович Анастасія Ігорівна 3 1,5 2 0 3 0 9,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 БільцеГабріелла Василівна 3 0,5 0 1 4 0 8,5
ОноцькаЗОШ  І-ІІІ ст. ПантьоВікотія Василівна 10 3 3 1,5 4 0 21,5 ІІ
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Фельцан Богдана Іванівна 1 0,5 0 1 4,5 0 7
Сасівська ЗОШ І-ІІІст. Носок Александра Володимирівна 2 1,5 0,5 1,5 4 0 9,5
Сасівська ЗОШ І-ІІІст. Носок Анастасія Володимирівна 4 3,5 1,5 2,5 4 0 15,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст. Копинець Валентина Іванівна 2 2 0 2 3 0 9
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст. Мар’ян Каріна Іванівна 5 1,5 0 2 3,5 5 17 ІІІ
ЧернянськаЗОШ  І-ІІІ ст. Ігнатишин Анжела Володимирівна 4 1 0 1,5 4 0 10,5
ШироківськаЗОШ  І-ІІІ ст. Кайланич Ганна Юріївна 0 0 0 0 4 0 4
Великоком’ятівськаЗОШ  І-ІІІ ст. Шаркаді Оксана Іванівна 4 2 0 1,5 4 0 11,5
ВПУ-34 Марушка Олександр В’ячеславович 3 2 0 1,5 4 0 10,5
ВПУ-34 Щербан Мирослава Ігорівна 2 1,5 1 2 4 0 10,5

Члени журі:

Кузьміна Є.М.

Собослай Н.А.

Чутора М.П.

Рябець Т.Ю.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури учнів 11 класу 2018-2019н.р.

Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП література мова всього
1 2 3 1 2 3
ВиноградівськаЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Козловська Даніелла Антонівна 10 2 2 4 4 2 24 ІІІ
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Швець Вікторія Вікторівна 10 3 2 4.5 5 4 28,5 І
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 ЧерніковаНіколетт Вікторівна 6 1 1,5 2 5 2 17.5
КоролівськаЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Мельник Олесандр Володимирович 7 2 2 3 3,5 3 18,5
Виноградівськагімназія Гаснюк Максим Олександрович 6 1 2 3 3,5 2 17,5
Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Неля Василівна 7 1 1 3 3 0 15
Великоком’ятівська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Дерин Каріна Василівна 5 0 0,5 0,5 2 0 8
Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Чука Каріна Севастіанівна 7 1.5 2 3 4,5 2 20
НВК «Боржавська  ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Бровдій Андріяна Михайлівна 7 0 2.5 3 0 0,5 13
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Даніелла Юріївна 8 3 4 3 3 4 25 ІІ
Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.. Гевді Оксана Василівна 7 2 3 4 4 2 22 ІІІ
Підвиноградівська ЗОШІ-ІІІст. Мар’ян Андрій Володимирович 9 0 1 3 5 4 22 ІІІ
ВПТУ-34 Щадей Сніжана Юріївна 4 0 0,5 0 4,5 0,5 9,5
ВПТУ-34 Тупиця вікторія Михайлівна 4 0 0 0 3 1 8
Буківська ЗОШ І-ІІІст. Фулитка Анастасія Юріївна 7 1 0,5 3 1 0,5 13

Члени журі:

Тупиця С.П.

Жодані М.І.

Григоряк Н.С.

Деяк О.В.

 

Завдання.ІІ етап, 2018                Відповіді. ІІ етап.2018

Залишити відповідь