Протоколи, завдання, відповіді, призери (математика)

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики  6 клас у 2018-2019 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  Всьо

го

1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Куруц Евеліна Іванівна 1 7 0 7 15 ІІ
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Штефанко Дмитро Васильович 0 0 0 1 1
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Бочкор Марія-Христина Павлівна 0 0 1 7 8
4 Токач Назар Любомирович 0 0 0 3 3
5 Лішіцькі Каріна Едуардівна 0 0 0 6 6
6 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Свищо Петро Сергійович 0 6 0 1 7
7 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Столець Степан Іванович 0 0 0 7 7
8 Дірей Томаш  Ярославович 0 0 0 7 7
9 Баник Іван Іванович 0 0 0 2 2
10 Виноградівська гімназія Марисик Роман Олександрович 0 0 0 7 7
11 Магарита Вадим Іванович 0 0 0 1 1
12 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст.№6-ДНЗ» Ковач Євгенія Євгенівна 0 0 0 1 1
13 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Гречин Богдан Юрійович 1 0 0 7 8
14 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Келемен Ярослав Ярославович 1 0 0 2 3
15 Буй Олександр Віталійович 0 0 0 4 4
16 НВК «Боржавська ЗОШ  І-ІІІ ст.–ДНЗ» Павлище Владислав І 0 0 0 1 1
17 Павлище Євгенія В 0 0 0 1 1
18 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Сігетій Мирослава Василівна 0 2 0 6 8
19 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кіш Євгеній Юрійович 0 0 0 7 7
20 Шаповал Валентин Іванович 0 0 0 2 2
21 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Роман Максим Васльович 1 0 0 0 1
22 Великопаладська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Борнемісо Емеше Йосипівна 0 3 0 0 3
23 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІст.ДНЗ» Матей Лінетт Крістіянівна 0 0 0 1 1
24 Костьо Карна Оттилівна 0 0 0 1 1
25 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Тотар Віталій Іванович 0 3 6 7 16 І
26 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Леньо Тетяна Євгенівна 1 0 7 6 14 ІІ
27 Підвиноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Буковський Валентин Михайлович 0 0 0 2 2
28 Мар’ян Ангеліна 0 0 0 7 7
29 Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Донку Габор Габорович 0 0 3 1 4
30 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Данило Станіслав Русланович 1 0 0 7 8
31 Бошка Евеліна Володимирівна 0 0 0 7 7
32 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Костак Іван Іванович 0 0 0 7 7
33 Чернянська ЗОШ І-ІІІ ст Віщак Ніколетта Миколаївна 0 0 0 7 7
34 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Староста Емілія Іванівна 0 0 0 6 6
35 НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Світлик Юрій Іванович 0 0 0 7 7
36 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Дубляк Анастасія Денисівна 0 0 0 3 3
37 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Зікур Андрій Андрійович 0 0 0 3 3
38 Перехрестянська ЗОШ І-ІІ ст Товт Жофія Єва 0 4 0 7 11 ІІІ
39 Теківська ЗОШ І-ІІст Чоло Анжеліка Золтанівна 0 0 0 7 7
40 Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст. Кейс Еніке Тіводорівна 0 0 3 0 3
41 Фертешолмашська ЗОШ І-ІІ ст Гомокі Елед Тібор 1 3 0 7 11 ІІІ
42 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Феєр Анастасія Віталіївна 0 3 0 7 10 ІІІ

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики 7 клас у 2018-2019 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гаврилюк Арсен Сергійович 0 6 0 0 0 6
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Клювак Яна Володимирівна 2 0 2 1 0 5
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Зінченко Богдан Віталійович 2 2 0 4 6 14 І
4 Русанюк Олексій Михайлович 0 0 0 0 1 1
5 Баник Крістіан-Адальберт Адальбертович 0 0 0 2 0 2
6 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІ ст. №6 – ДНЗ» Юраш Ванесса Романівна 2 0 2 2 0 6
7 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Ньорба Марійка Василівна 2 0 0 3 1 6
8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Стріжак Максим Тарасович 0 0 0 0 1 1
9 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Селемон Денис Ярославович 0 0 0 4 0 4
10 Виноградівська гімназія Станкович Михайло Ігорович 2 0 1 0 1 4
11 Антал Григорій Іванович
12 Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Созянський Владислав Михайлович 0 0 0 2 1 3
13 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Кочіш Тетяна Романівна 2 0 0 4 0 6
14 Мотрунич Віталій Віталійович 0 0 0 2 0 2
15 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бора Анастасія Юріївна 0 1 2 0 0 3
16 Вербовецька ЗОШ  І-ІІІ ст. Зелик Кінче Іван. 1 0 0 0 0 1
17 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Сабов Мозеш Іванович 2 0 0 0 0 2
18 Ягер Давид Миколайович 0 0 2 0 0 2
19 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Козар Василь Степанович 0 0 0 2 0 2
20 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Мелінда Тарасівна 0 0 0 5 0 5
21 Пийтерфолвівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Домініка Василівна 2 0 0 0 0 2
22 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Карпач Богдан федорович 0 0 0 1 0 1
23 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Філеп Олександра Олксандрівна 2 2 6 3 0 13 ІІ
24 Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст Маркулинець Андріяна Андріївна 0 0 0 4 0 4
25 Купар Станіслав Васильович 2 0 2 0 0 4
26 Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Коста Василь Антонович 2 0 0 4 0 6
27 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Гевеші Емілія М 2 0 0 2 0 4
28 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ” Корчинський Гергев Іванович 2 0 2 2 0 6
29 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Обоні Інна Віталіївна Юріївна 0 0 0 2 2 4
30 Матіївська ЗОШ І-ІІ ст Могорита Крістіна Юріївна 0 0 0 4 0 4
31 Теківська ЗОШ І-ІІ ст Гаджега Світлана Володмирівна 0 0 0 4 0 4
32 Тисобикеньська  ЗОШ  І-ІІ ст. Нодь Естер Андріївна 0 0 2 2 0 4
33 Тросницька ЗОШ І-ІІ ст Вароді Евеліна Віктторівна 0 0 0 4 0 4
34 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Бігун Людмила Іванівна 0 0 0 0 1 1
35 Вилоцька ЗОШ №2 Егрі 0 0 0 0 0 0
36 НВК Оклі Удут 2 0 0 0 0 0

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики 8 клас у 2018-2019 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Чепак Ульяна Юріївна 2 0 4 0 0 6
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр йосипович 2 3 6 0 0 11 ІІ
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Човбан Юліана Сергіївна 0 0 7 0 0 7
4 Лоя Максим Юрійович 3 0 4 2 7 16 І
5 Андрійчук Анастасія Томашівна 2 0 7 0 0 9 ІІІ
6 Пішта Ігор Іванович 2 0 2 1 0 5
7 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Іванов Євген Андрійович 0 0 0 0 0 0
8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія Юріївна 2 0 0 1 0 3
9 Гріга Вікторія Іванівна 0 0 0 0 0 0
10 Виноградівська гімназія Білич Вероніка Вікторівна 0 0 0 0 7 7
11 Гусар Артур Олександрович 0 0 2 1 0 3
12 Богаш Даніел Владіславович 0 0 0 1 0 1
13 Чонка Ярослав Мхайлович 0 1 1 0 0 2
14 НВК «Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №6 –ДНЗ
15 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Гнетило Віталій Віталійович 0 0 0 0 0 0
16 Великокопанська ЗОШ І-ІІІ ст Рацин Маріанна Росиславівна 0 0 1 0 0 1
17 НВК «Неветленфолівська ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ» Домокош Домініко Елемирівна 0 0 0 0 0 0
18 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Данко Владислава Михайлівна 0 0 0 0 0 0
19 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сак Ірина Віталіївна 0 0 1 0 0 1
20 Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 2 0 2 2 0 6
21 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Онисько Евеліна Юріївна 0 0 0 0 1 1
22 Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Кутнич Евеліна Федорівна 0 0 0 0 0 0
23 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Йокоб Олександра Олександрівна 2 0 4 0 0 6
24 НВК “Чепівська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Євчак Василь Васильович 2 0 2 0 0 4
25 Колонич Валентина Адальбертівна 2 0 2 0 0 4
26 НВК «Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст.-ДНЗ» Світлинець Віктор Вікторович 0 0 0 0 0 0
27 Горбківська ЗОШ  І-ІІ ст. Шін Кіра Іванівна 2 0 0 0 0 2
28 Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Фогороші Фружіна Г 0 0 0 1 0 1
29 НВК “Оклігедьська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ”
30 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Беля Максим Васильович 2 0 2 0 0 4
31 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Клевець Євгенія Євгенівна 0 0 1 0 0 1
32 НВК «Перехрестянська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Гейдер Сільвестер 0 0 4 1 0 5
33 Теківська ЗОШ  І-ІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 0 0 1 0 0 1
34 Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Козьма Владислав Томашович 2 0 2 0 0 4
35 Фертешолмашська ЗОШ  І-ІІ ст. Кіраль Фружіно Тіберіївна 2 0 1 1 0 4
36 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Вейбер Наталія Богданівна 0 0 0 1 0 1

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики 9 клас у 2018-2019 н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Молнар Таміла Ервінівна 0 1 1 0 6 8 ІІІ
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Деяк Володимир Михайлович 0 3 0 0 0 3
4 Дьомін Володимир Іванович 0 1 1 1 6 9 ІІІ
5 Мерингер Василь Васильович 0 1 1 0 0 2
6 Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1
7 Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Кушнір Денис Юрійович 0 0 1 2 0 3
8 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 0 2 3 2 0 7
9 Виноградівська гімназія Анталик Василь Васильович 0 0 1 0 0 1
10 НВК “Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №6-ДНЗ” Сотко Крістіна Ласлівна 0 0 0 0 1 1
11 Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Болог Богдан Корнелійович 0 0 2 2 0 4
12 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Мелай Ненсі Миролюбівна 0 0 2 0 0 2
13 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Попович Даніелла Степанівна 0 0 1 0 2 3
14 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінка Ярослава Мирославівна 0 0 1 0 0 1
15 Чорнотисівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Оросі Ксенія Олександрівна 0 0 2 2 0 4
16 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Монда Вікторія Сергіївна 0 0 1 0 0 1
17 Дротинська ЗОШ  І-ІІІ ст.
18 НВК «Малокопанська ЗОШ  І-ІІ ст.-ДНЗ» Попович Микола Юрійович 0 0 1 0 0 1
19 Матіївська   ЗОШ  І-ІІ ст. Попович Артур Антонович 0 0 0 0 0 0
20 Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Палінчак Тетяна Михайлівна 0 0 1 0 0 1
21 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Болдог Єва Степанівна 0 0 2 0 0 2
22 Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Локотош Ніколетта Миколаївна 0 0 1 0 0 1
23 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ»  Порада Олександр Віталійович 0 0 2 0 0 2
24 Оніцька ЗОШ І-ІІІ ст Лісіцькі Богдан Михайлович 0 0 1 0 0 1
25 Хижанська НВК Філей Сніжана Іванівна 0 0 2 2 3 7

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики 10 клас у 2018-2019н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 3 0 3 1 3 10 ІІІ
2 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8  Гонюк Данель Юрійович 3 1 0 1 0 5
3 Чабрун Олександр В’ячеславович 2 0 1 2 2 7
4 Бігорі Едуард Юрійович 7 0 0 0 2 9
5 Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 7 0 1 0 7 15 І
6 Сікора Олександр Анатолійович 7 0 0 0 4 11 ІІ
7 Вилоцька ЗОШ І-ІІІ ст №1 Варі Іштван  Степанович 1 0 0 0 0 1
8 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Бровді Світлана Михайлівна 0 0 1 0 3 4
9 Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 0 0 0 1 0 1
10 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Лендєл Іван Іванович 0 0 0 1 1 2
11 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Анастасія Володимирівна 0 3 0 1 0 4
12 ВПТУ-34 Шафі  Станіслав Михайлович 0 0 0 2 3 5
13 Чернянська ЗОШ  І-ІІІ ст. Шкирта Анастасія Сергіївна 0 0 1 0 3 4
14 НВК “Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст. -ДНЗ” Зелді Вероніка Іванівна 0 0 1 1 2 4
15 Карачинський ліцей  Пішта Потрік Федерович 0 0 0 1 0 1

 

 

 

 

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики 11 клас у 2018-2019н.р. Місце у ІІ етапі
ЗОШ ПІП завдання  всього  
1 2 3 4 5
1 Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Данканич Марк-Михаіл Вікторович 0 0 2 2 1 5
2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 Кузьмін Ігор Ігорович 4 0 1 1 1 7
3 Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Курташ Юлія Романівна 7 2 7 2 0 18 ІІ
4 Чернікова Ніколетт Вікторівна 7 7 7 1 0 22 І
5 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1
6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Чутора Богдана Володимирівна 0 0 0 0 0 0
7 Виноградівська гімназія Панькевич Ірина Олегівна 0 0 7 2 0 9
8 Білич Даніелла Вікторівна 0 0 7 2 0 9
9 Гунцелізер Ольга Андріївна 7 0 7 1 0 15 ІІІ
10 Великокопанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Антолик Вадим Іванович 0 0 0 6 0 6
11 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Любка Даніелла Юріївна 0 0 2 1 1 4
12 Фанчиківська ЗОШ  І-ІІІ ст.
13 Пийтерфолвівський ліцей
14 Карачинський ліцей  Данкай Бенямін Андрійович 0 1 3 0 0 4
15 ВПУ-34  Шафі Василь Васильович
16 Ловска Михайло Михайлович 0 0 0 0 0 0

завдання 2018                розв’язки 2018р.

Залишити відповідь