Протоколи, завдання, відповіді, призери (географія).

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 8 клас у 2018-2019 н.р.

ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5 6 7
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Штефан Віталій Юрійович 9 3 2 1 6 3 5 29
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Савко Олександр Йосипович 15 5 10 8 0 0 0 38    ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Човбан Юліанна Сергіївна 10,5 4 10 3 7 8 6,5 49    ІІ
Вовк Ірина Анатоліївна 12 1 10 0 4 0,5 5 32,5
Шклярук Денис Ярославович 8.5 1 10 0 2 4 5 30,5
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 Мейсар Естер-Петра Степанівна 6 0 0 12 0 0 0 18
Вішован Еріка Степанівна 0 0 0 12 0 0 0 12
Королівська ЗОШ  І-ІІІ ст.   №1 Стрижак Софія Василівна 7.5 1 10 1 4 1 6 30,5
Дудого Василь Андрійович 9.5 0 10 1 5 4 5 34,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Гріга Вікторія Іванівна 14 4 2,5 0 3 3 2 28,5
Виноградівська гімназія Гусар Артур Олександрович 10,5 1 2,5 5 4 1 5 29,5
Чонка Ярослав Михайлович 8,5 1 1 5 5 3 2,5 26
Буківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Балега Вікторія Павлівна 7,5 0 0 0 0 0 0 7,5
Великопанська ЗОШ І-ІІІст. Рацин Маріанна Ростиславівна 11 0,5 9 0 1,5 0 2,5 24,5
Великом’ятівська ЗОШ І-ІІст Демчик Владислава Валеріївна 7 0 0,5 2 0 0 0 9,5
Великоком’ятвська ЗОШ І-ІІІ ст.. Гаврильцьо Ростислав Іванович 7 0 0 0 0 0 0 7
Гнетило Віталій Віталійович 8 0 8 1 3 0 1 21
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Сак Ірина Віталіївна 10,5 3 1 1 8 4 4,5 32
Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст.. Кіш Богдана Іванівна 9,5 0 8 0 10 0 3,5 31
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Данкович Наталія Іванівна 12,5 0 10 4 12 10 7 55,5    І
Ярема Анастасія Михайлівна 7.5 0 6 1 12 4 4 34,5
Лівак Антоніна Томівна 13 0 4 2 9 10 2 40    ІІІ
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Кивир Крістіна Іванівна 8 1 0 0 3 3 1,5 16,5
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Кутнич Евеліна Федорівна 11 0 2 0 4 0 6 23
Хижанська ЗОШ  І-ІІІ ст. Світлинець Віктор Вікторович 12 1 6 0 1 3 2 25
Дюлянська ЗОШ  І-ІІ ст. Молнар Рейка Тіберівна. 4 0 0 9,5 0 0 0 13,5
Фогороші Фружіта 0 0 0 13 6 0 0 19
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Рацин Наталія Петрівна 7,5 0 0,5 2 0 0 0 10
Новосільська ЗОШ І-ІІ ст. Зелик Анастасія Федорівна 7 1 1 4 0 0 1 14
Тросницька  ЗОШ  І-ІІ ст. Вароді Каріна Вікторівна 10,5 0 0 0 0 0 2 12,5
Теківська ЗОШ І-ІІ ст. Чоло Мирослава Золтанівна 14,5 0 3 0 0,5 5 5 28
Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст. Машіка Світлана Богданівна 6,5 1 0 0 3 0 2,5 13
Широківська ЗОШ І-ІІ ст. Данканич Михайло Михайлович 11,5 0 4 0 0 0 0 15,5
Пийтерфолвівський ліцей Вінце Іштван Калманович 2 4 0 8 6 0 0 20

Члени журі : Свищо С. М.                               Казимирська І.І.

Корпош А. А.                             Брич М. С.

Різник М.С.

Уйфалуші В. В.

Сейкель А. А.

Гаврильцо Я. Ю.

Андрашко Н. В.

Леврінц Л.С.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 9 клас у 2018-2019 н.р.

ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5 6 7  
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Журавльова Вікторія Сергіївна 0 0 9 13,5 1 5 0 28,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.№4 Устич Олександр Юрійович 10 10 4 12,5 6 8 0 50,5   ІІІ
Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Олашин Марк Сергійович 6 0 0 10,5 6 0 0 22,5
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Роспопа Дарина Павлівна 9 11 7 11 6 10 1 55   ІІ
Деяк Володимир Михайлович. 5 0 7 17 5 0 0 34
Виноградівський НВК Худа Денис Валерійович 0 0 6 9,5 2 0 0 17,5
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Фодор Андрій Юрійович 7 8 6 15 6 10 0 52   ІІ
Виноградівська гімназія Керечанин Павло Юрійович 3 4 3 9,5 2 0 2 23,5
Кіш Ганна Іванівна 3 2 3 9 6 0 0 23
Великоком’ятівська  ЗОШ  І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 5 8 9 9,5 1 5 1 38,5   ІІІ
Король Ліана Віталіївна 5 2 5 10 1 5 1 29
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Дору-Товт Владислав Вікторович 9 3 4 13,5 1 1 0 31,5
Підвиноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст. Ситар Богдана Іванівна 6 0 2 12,5 6 8 0 34,5
Пийтерфолівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бейнер Шандор Даніел Олександрович 3 3 4 11 2 0 0 23
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Русінко Ярослава Мирославівна 6 11 6 13 0 3 0 39   ІІІ
Фанчиківська   ЗОШ  І-ІІІ ст. Нодь Балаж Балажович 5 9 7 15 6 10 6 58   І
Візантій Владислава Михайлівна 4 1 6 7,5 5 2 0 25,5
Форголанська ЗОШ І-ІІІ ст.. Шімон Вікторія Іштванівна 6 3 1 8,5 0 0 0 18,5
Веряцька ЗОШ  І-ІІ ст. Довбак Тетяна Іванівна 1 1 4 8,5 0 0 0 14,5
Малокопанський НВК. Чутора Владислава Володимирівна 1 3 3 7,5 1 3 0 18,5
Новоселицька ЗОШ  І-ІІ ст. Світлик Яна Юріївна 0 0 3 8 1 0 0 12
Новосільська ЗОШ І-ІІ ст. Болдог Єва Степанівна 3 1 1 11 0 0 0 16
Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. Роман Діана Михайлівна 3 3 6 7,5 1 4 0 24,5
Пийтерфолвівський ліцей Кениз Александра Робертівна 4 3 5,5 13 0 0 0 25,5

Члени журі: Уйфалуші В.В.                             Міньо Е.О.

Кордош Н. Г.                                Шкіря Н.П.

Сейкель А.А.                                Біров Т. П.

Корпош А. А                                Палешник Л.Ю .

Густі Н.В.                                     Маргітич В.М.

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 10 клас  у 2018-2019 н.р.

ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5 6 7
Виноградівська  ЗОШ  І-ІІІ ст..  №1 Гречин Мирослава Юріївна 8 11 7 14 1 6 7,5 54,5   І
Толій Ірина Йосипівна 3 1 1 5,5 2 1 3,5 17
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4 Орловській Олександр Олександрович 7 11 7 15 0 2 5,5 47,5   ІІІ
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Івашко Янек Іванович 10 10 5 13 1 6 8,5 53,5   ІІ
Чабрун Олександр В’ячеславович 1 4 5 9,5 1 1 5.5 27
Вилоцька ЗОШ  І-ІІІ ст. №1 Ласлов Марк Олександрович 0 0 0 11,5 0 1 6,5 19
Виноградівська гімназія Сікора Олександр Анатолійович 2 1 3 9 5 2 4 26
Іляшко Каріна Степанівна 1 2 0 9,5 0 2 6 20,5
Оноцька ЗОШ  І-ІІІ ст. Пантьо Вікторія Василівна 0 0 0 19 1 2 9 31
Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Носок Анастасія Володимирівна 3 4 4 12,5 0 2 3 28,5
Пийтерфолвівський ліцей  Варга Чобо Чобович 2 1 3 11 0 0 3 20

Члени журі : Корпош А. А.

Сейкель А. А.

Кордош А. Г.

Уйфалуші В.В..

Медвецька В. О.

Сак  Н.А.

Параска О.І.

 

Протокол ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 11 клас  у 2018-2019 н.р.

ЗОШ ПІП завдання  всього
1 2 3 4 5 6 7
Виноградівська ЗОШ  І-ІІІ ст.. №8 Шепа Олександр Олександрович 10 10 6 16,5 0 3 7 52,5   ІІ
Виноградівська гімназія Сверенко Максим Адальбертович 2 4 4 9,5 0,5 0 5,5 25,5
Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мар’ян Андрій Володимирович 12 12 10 17 9 7 8,5 75,5   І
Пийтерфолівський ліцей Нодь Ондраш  Андрійович 4 5 5 12,5 3 2 8 39,5   ІІІ
Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Лемак Рената Володимирівна 6 2 3 7 2 3 5,5 28,5
Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Керечан Владислав Віталійович 2 4 1 9,5 0 8 3,5 28

Члени журі:  Сідак О. М.

Данко  В. В,

Реплюк М. Ю.

ГЕОГРАФІЯ-ІІетап ЗАВДАННЯ                    ГЕОГРАФІЯ-ІІетап ВІДПОВІДІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *