Протоколи ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

 

Протокол ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 5 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
5-4 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Чейпеш Анастасія Едуардівна 10
5-6 ОноцькаЗОШ І-ІІІ ст Попович Іван Богданович 8
5-7 Виноградівська гімназія Штенда Ілля Олександрович 9
5-1 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Плеска Анастасія Сергіївна 8
5-2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Кіш Богдан Мирославович 5
5-3 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Староста Алуінія Володимирівна

 

8
5-8 Виноградівський НВК №6 Німець Олександра Михайлівна 4
5-5 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ Урста Евеліна Едуардівна 9

 

Члени журі:

Григоряк Наталія Семенівна

Палько Світлана Ярославівна  

 

 

Протокол ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 6 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
6-7 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Удичка Світлана Володимирівна 6
6-1 Виноградівська гімназія Король Катерина Олегівна 8
6-6 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Мелеш Дарина Михайлівна 4
6-3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Бочкор Марія-Христина Карлівна 5
6-8 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Любка Юрій Юрійович 7
6-10 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дудаш Лєра Михайлівна 12
6-9 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чейпеш Павло Павлович 7
6-2 Шаланківська ЗОШ І-ІІІ ст. Попович Одетт Йосипівна 3
6-5 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ» Фурдь Тетяна Вікторівна 6
6-4 Виноградівський НВК №6 Михайлянич Кароліна Сергіївна 5

 

Члени журі:

Ромошка Маряна Петрівна

Лендєл Оксана Василіна

 

 

Протокол ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 7 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
7-11 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Шапошнікова Даша Іванівна 9
7-4 Виноградівська гімназія Фізер Камілла Степанівна 10
7-7 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Фекете Стефанія Степанівна 9
7-3 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ  ст.№4 Клювак Яна Володимирівна 11
7-2 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. МарушкаМелінда Тарасівна 12
7-1 Сасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лугош Олена Василівна 17
7-8 Шаланківська ЗОШ І-ІІІ с. Цібеленко Василь Сергійович 5
7-12 Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубровка Роман Романович 23
7-9 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Мотрунич Віталій Віталійович 8
7-5 НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.. –ДНЗ №7 Бочкор Ганна Василівна 15
7-13 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Макар Олександра Миколаївна 10
7-10 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ» Черепко Сніжана Юріївна 24
7-6 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Добоні Світлана Юріївна 10

 Члени журі:

Онучак  Оксана Іванівна

 Деяк Ольга Василівна

 

 

Протокол ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 8 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
8-6 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Дудого Василь Андрійович 8
8-4 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Кіш Богдана Іванівна 9
8-9 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Зелик Анастасія федорівна 5
8-1 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ  ст.№4 Щербак Максим Денисович 5
8-10 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Любка Аліна Іванівна 6
8-3 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Яким Вікторія Юріївна 26
8-2 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

 

Левчак Олександра Віталіївна 11
8-5 НВК «Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Колонич Валентина Адальбертівна 8
8-8 НВК «Широківська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Вийбер Наталія Богданівна 9
8-11 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Йокоб Олександра Олександрівна 6
8-12 Широківська ЗОШ І-ІІІ ст. Ясинко Вікторія Василівна 8
8-7 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8

 

Вовк Ірина Анатоліївна 7
8-13 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8

 

Годьмаш Вікторія Ярославівна 5

Члени журі: 

Буркало Зіта Іванівна

Чонка Олена Федорівна

 

 

Протокол ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 9 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
9-10 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Келкко Вікторія Едуардівна 7
9-1 Виноградівська гімназія Кіш Ганна Іванівна 14
9-6 НВК «Новосільська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Лемко Іванна Іванівна 6
9-7 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Русин Ангеліна Василівна 10
9-11 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. ДовжанинКрістіна Сергіївна 4
9-2 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Фодор Андрій Юрійович 12
9-8 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Попович Валерія Валеріївна 6
9-5 Виноградівський НВК №6 Варга Анастасія Михайлівна 10
9-9 НВК «Широківська ЗОШ  І-ІІ ст. –ДНЗ» Роман Діана Михайлівна 8
9-3 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Оросі Ксенія Олександрівна 9
9-4 Широківська ЗОШ  І-ІІІ ст Галас Каріна Віталіївна 8

 Члени  журі:

 Попович Ганна Юріївна

Скоблей Тетяна Євгенівна

 

Протокол ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 10 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
10-3 Королівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Ісайович Анастасія Ігорівна 10
10-8 Виноградівська гімназія Іляшко Каріна Степанівна 10
10-2 Виноградівська гімназія Андрух Микита Євгенович 9
10-1 Оноцька ЗОШ І-ІІІ ст. Козар Валерія Степанівна 9
10-6 Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. Іваниш Вікторія Василівна 8
10-4 Буківська ЗОШ І-ІІІ ст. Костьо Ростислав Юрійович 8
10-5 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Головнич Ярослава Іванівна 7
10-7 Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст№1 Гречин Мирослава Юріївна 25

 

Члени  журі:

 Токач Віра Іванівна

 Рябець Тетяна Юріївна

 

Протокол ІІ етапуIX Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, 11 клас

ЗОШ ПІП Кількість балів
11-3 Олешницька  ЗОШ  І-ІІІ ст. Марушка Діана Михайлівна 10
11-1 Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кочіш Ангеліна Іванівна 5
11-2 Королівська ЗОШ І-ІІI ст.№1 Удичка Злата Володимирівна 14
11-4 Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст Панько Аліна Іванівна 8

Члени  журі:

Чегіль Маряна Михайлівна

Чонка Олена Федорівна

 

 

 

 

 

Залишити відповідь