Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання за освітньою програмою «Управління навчальним закладом»…

Шановні колеги!

Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту» пункту 8 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» обов’язковими є надання документу про вищу освіту не нижче освітнього ступеня «магістр», ще й бажано за освітньою програмою «Управління та адміністрування» НАКАЗ Міністерства освіти і науки України (додається) та Концепція розвитку педагогічної освіти Пункт 3.8. ст. 20 «Підготовка менеджерів для закладів освіти» (додається)

У зв’язку з цим, Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання за освітньою програмою «Управління навчальним закладом» (спеціальність 073 «Менеджмент»), всіх, хто виявляє бажання стати керівником закладу освіти

По завершенню навчання випускникам освітньої програми «Управління навчальним закладом» (спеціальність 073 «Менеджмент») присвоюється кваліфікація:

  • керівник закладу освіти (професійна)
  • магістр менеджменту (академічна).

Важлива інформація!

Згідно з правилами прийому до магістратури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у 2019 р. на спеціальність 073 «Менеджмент», обов’язковою вимогою є наявність сертифікату з іноземної мови.

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови на спеціальність 073 «Менеджмент» розпочинається з 13 травня та закінчується 3 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 2 липня. 

Чекаємо на співпрацю!

Звертатися за телефонами:

096-23-95-675

093-67-58-674

(Марія Валеріївна)

наказ МОН України

Концепція розвитку педагогічної освіти

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *