Засідання методичного об’єднання вихователів старших груп на базі Буківського закладу дошкільної освіти.

30 жовтня 2018 року на базі Буківського закладу дошкільної освіти відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп. Тема засідання: «Формування  соціально–комунікативної  компетенції дошкільників».

Учасники мали змогу  переглянути фрагмент інтегрованого заняття «Мій рідний край, земля свята – це Україна золота».

Цікаві презентації з досвіду роботи  формування комунікативної компетенції дітей дошкільного віку представили вихователі закладів дошкільної освіти: ясла – садка №1 м. Виноградів (Чейпеш Н.М.), с. Черни «Дереночка» (Монда М.М.)  Великоком’ятівські ясла-садок  (Довбня Т.В.).

Для вихователів ЗДО проведено ділові ігри для розвитку комунікативних здібностей.

В заключному слові методист РМК Химинець М.Ю. відмітила, що розповіді вихователя повинні бути яскравими, образними, стислими. Також не можна навантажувати маленьких слухачів великою кількістю подій та вражень – у такому випадку чутливість до розповіді притуплюється, і дитина втрачає інтерес до неї. Вихователь повинен спонукати дітлахів до власної творчості, навчати самостійно складати невеликі розповіді. Адже дитячі роки – найсприятливіший період для оволодінням духовним багатством рідної мови, для розквіту творчості.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *