Засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА» (25.10.2018р.)

25 жовтня 2018 року на базі Матіївського закладу дошкільної освіти відбулося засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА».

Завідувач Ловас Є.К.  в презентації ознайомила присутніх з навчально-виховною роботою Матіївського закладу дошкільної освіти.

Вихователі району проглянули фрагмент заняття в різновіковій групі «Часом гра не приводить до добра» (підготувала вихователь Араньош О.Ф.). Мета заняття: зосередити увагу дітей на небезпеці, що прихована у предметах, які колють, ріжуть або завдають іншої травми, а відтак непридатні для гри. Вчити дітей бути уважними при виборі місця для гри. Виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Керівник клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА» Любка А.А. провела з вихователями ділову гру на тему: «Сучасні підходи до організації роботи з формування навичок безпечної поведінки у дошкільників».

В своїх презентаціях на тему: «Правила безпечної поведінки дошкільників у грі» поділилися  вихователі  Дротинського (вихователь Шекета М.О.), Хижанського (вихователь Пруніца М.І.), Теківського (вихователь Панько М.А.), Олешницького №1(вихователь Керечан Д.І.), Виноградівського №8 (Біров А.С.) закладів дошкільної освіти.

 

 

Залишити відповідь