Відзначення 74 – ї річниці вигнання нацистських окупантів із Закарпаття та України в закладах загальної середньої освіти Виноградівського району.

Відповідно до статей 6, 22 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України «Про увінчання перемоги у Другій  світовій війні  1939-1945 років.», листа Глави Адміністрації  Президента України від 19.10.2018 року  №02-01/1705 щодо забезпечення проведення заходів з відзначення 74–ї річниці вигнання нацистів з України, з метою належного вшанування подвигу  народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, виховання учнівської молоді району на прикладах героїчної боротьби українського народу з нацизмом в роки Другої світової війни  педагогічними та учнівськими  колективами закладів загальної середньої освіти протягом вересня – жовтня  2018 року проведені наступні  заходи:

  1. 10.2018 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар – практикум районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства, в ході якого проведено районний круглий стіл на тему: «Україна і світ напередодні Другої світової війни 1939-1945 років». Методистом районного методичного кабінету Любка О.І. дано  рекомендації з питань організації підготовки та відзначення 74-ої річниці вигнання нацистських  окупантів із Закарпаття і України,  учнівськими і педагогічними колективами  в закладах загальної середньої, позашкільної освіти.
  2. У закладах загальної середньої освіти району   в період підготовки і відзначення 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів із Закарпаття та України  активізовано роботу інформаційно-лекторських груп, вчителів історії, ветеранів  Другої світової  війни, учасників АТО,  проведено науково-практичні конференції, круглі столи, конкурси, вечори-зустрічі поколінь, концерти художньої самодіяльності («Ціна перемоги у ІІ світовій війні» Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст. Попович Е.Ю., конференція «Визволення Закарпаття від нацистських загарбників» Хижанська НВК, година історичної пам’яті «Ми пам’ятаємо хто в лиху добу в броні важкій віддав останні сили» Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кенч М.С., Резеш Г.Г., Великоком’ятівська ЗОШ І-ІІ ст. Гульпа А.Ю.).
  3. 10.2018 року у  закладах загальної середньої освіти проведено тематичні  інформації, бесіди на теми: «Українські діти-герої у Другій світовій війні 1939-1945 років», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» (Буківська ЗОШ І-ІІІ ст., Фертешолмашівська ЗОШ І-ІІ ст., Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Олешницька ЗОШ І-ІІІ ст. ).
  4. 10.2018 року у закладах загальної середньої освіти проведено виховні години, літературно – музичні композиції на теми: «І пам’ятає світ врятований», «Згадаймо їх поіменно».
  5. В шкільних музеях, бібліотеках організовано постійно діючі виставки, фотовиставки, поновлено експозиції, відділи, присвячені 74-й річниці вигнання  нацистських окупантів із Закарпаття та України, проведено обговорення художньої, публіцистичної, мемуарної літератури з проблематики   Другої світової війни 1939-1945 років.

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *