«Веселковий гурт 2018»

Барвиста осіння веселка зачаровує душу кожного, кружляє у танці з листям, дарує не по-осінньому сонячні і теплі проміння. Це пора осінніх канікул. Саме час зібратися на районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Веселковий гурт 2018». В останній день жовтня Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми скликав талановитих дітей до міського Будинку культури поділитися своїми талантами. Цьогоріч фестиваль приурочений 100-річчю позашкільної освіти і всі учасники щиро порадували журі і глядачів гарними виступами у трьох номінаціях: вокалі, хореографії та декоративно-ужитковому мистецтві. Крім традиційних виступів соло, дуетів та тріо, заклади освіти дивували присутніх виступами хорового колективу (учні Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8), вокального гурту (учні Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та вокального ансамблю (учні Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2). Різнобарв’я палітри мелодій змусило журі розділити перше місце у номінації «Вокал» на багатьох конкурсантів. Так, переможцями стали Тетянка Далекорей, учениця Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Оніко Костьо, учениця Неветленфолівського НВК; Максим Гаснюк, учень Виноградівської гімназії; дует учнів Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст., колективи Виноградівських  ЗОШ І-ІІІ ст.№8, №2 та Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Не розчарували глядачів і конкурсанти у номінації «Хореографія». Скарби почуттів, думи українського народу відобразили на сцені хореографічні колективи, і найкраще це вийшло у переможців: Оноцької ЗОШ І-ІІІ ст. та Виноградівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №4, №7.

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво», яка проходила заочно, відзначилися учні Короліської ЗОШ І-ІІІст №1, Чернянської ЗОШ І-ІІІ ст., Чепівського НВК, Тисобикенської ЗОШ І-ІІ ст. та Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Фестиваль «Веселковий гурт 2018» створив неймовірну атмосферу дружби, гарного настрою і радості, зібравши біля 200 дітей. Маємо надію, що ця музична веселка і наступними роками збиратиме юні таланти.

Залишити відповідь