ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»!

Вже традиційними стали перемоги вихованців Малої академії наук Виноградівщини на різного роду Всеукраїнських конкурсах та науково-технічних виставках.

„Майбутнє України – 2018” –  і одразу ДВА ПЕРШИХ місця вибороли одні з кращих манівців Виноградівського району Бровді Світлана, Антолик Вадим та Гречин Мирослава у номінаціях «електроніка та приладобудування» та «технічна творчість та винахідництво». Наші вітання юним винахідникам з їх перемогою!

Та варто відмітити, що ця перемога є і заслугою наукових керівників юних винахідників Лисака Андрія Андрійовича та Лисак Віри Володимирівни. Адже при роботі з дітьми в МАН важливо вибрати стратегію. Успіхові в науково-дослідницькій роботі учнів сприяє чіткість та ефективність організації діяльності юних науковців. Роль наукових керівників у  підготовці вихованців до захистів своїх проектів важко переоцінити. Саме керівник займається поточним контролем і регулюванням науково-дослідницької діяльності обдарованих і здібних учнів.

Кажуть, що талант – це вміння бачити світ очима дитини. Бажаємо молодим, талановитим і перспективним керівникам творчої наснаги та успіхів у всіх починаннях.

Відео нагородження за посиланнями: Світлана та Вадим             Мирослава

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *