семінар на тему «Система роботи заступника директора з навчально-виховної роботи у сучасному освітньому просторі» (26.10.2018)

26 жовтня 2018 року на базі управління освіти, молоді та спорту проведено семінар на тему «Система роботи заступника директора з навчально-виховної роботи у сучасному освітньому просторі».  Реформування освіти в Україні, модернізацію процесів у освіті, реалізацію Концепції «Нова українська школа», ефективне управління освітою неможливо здійснити без професіоналів-заступників, які чітко розуміють сучасні виклики, що постають перед системою освіти.

2018 – 2019 навчальний рік проголошено роком французької мови в Україні. Творчою групою вчителів французької мови сплановано ряд заходів  на його відзначення: виготовлення стіннівок, лепбуків, колажів, макетів, конкурси-захисти учнівських презентацій, перегляд анімаційних фільмів та  відеороликів, конкурси на кращу поезію та пісню французькою мовою, організація свят у традиціях французької культури тощо.

На порядку денному важливі питання функціонування закладів освіти: атестація педагогічних працівників, робота з обдарованими учнями, участь у професійних конкурсах, моніторингові дослідження, підготовка до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, проходження курсової перепідготовки.

Завідувач РМК Гербей О.Ю. акцентувала увагу на вивченні досвідів роботи вчителів, що претендують на присвоєння педагогічних звань, проведенні інтерактивних методичних заходів з метою їх поширення та впровадження у практику діяльності педагогів району.

Макара С.Ю. ознайомила присутніх з графіком проведення та членами журі  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, звернула увагу на інформаційний блок з питань організації та проведення ЗНО-2019. Моніторингові дослідження – один з важливих етапів підготовки учнів до якісної здачі ДПА та ЗНО та об′єктивний показник роботи вчителя у між атестаційний період.  4, 6 грудня будуть проведені моніторинги якості знань учнів 11 класів з базових навчальних предметів.

Карпинець О.В. ознайомила учасників семінару з листом департаменту «Про оцінювання навчальних досягнень учнів 1 класу» від 26.10.2018р. №01-15/4583, з графіком курсової перепідготовки і списками вчителів, які навчатимуть учнів 1-их класів у 2019/2020н.р. та заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Столець В.С. акцентувала увагу на проведення рейду «Урок» та індивідуальній роботі з батьками, діти яких не відвідують школу. Любка О.І. наголосив на активізації роботи з обдарованими дітьми щодо їх участі у різноманітних конкурсах. Методист Гасич О.П. звернула увагу на організацію та проведення І етапу конкурсу фахової майстерності «Учитель року – 2019».

Оновлення сучасної школи, побудова її як простору освітніх можливостей залежить від особистості вчителя та керівника закладу загальної середньої освіти. Попереду – безмежний простір для творчості, академічної свободи і доброчесності, а методична служба зорієнтована на максимальне задоволення професійних запитів педагогів району.

Залишити відповідь