Семінар – нарада вчителів географії та економіки (9.10.2018 року).

9 жовтня 2018 року відповідно до річного плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбувся черговий семінар вчителів географії та економіки на тему: «Форми та методи підготовки учнів до ДПА та ЗНО з географії».

В ході семінару методистом районного методичного кабінету О.І.Любка було окреслено особливості проведення ЗНО – 2019.

Головою районного методичного об’єднання вчителів географії та економіки  Ручинко М.В. та вчителем Вилоцької ЗОШ І- ІІІ ступенів №1 Міньо Є.О. було проаналізовано результати районних моніторингів, ДПА- ЗНО з географії, зроблено порівняльний аналіз показників за рівнями навчальних досягнень учнів за результатами оцінок за І моніторинг, ІІ моніторинг, ДПА, річне оцінювання.

В рамках обміну досвідом четверо педагогів підготували презентації по темі семінару (Медвецька В. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, Брич М. − Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст., Гаврильцо Я. – Виноградівська гімназія, Параска О. – Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

По закінченню семінару методист ВМК О.І. Любка зробив підсумок виконання вчителями географії та економіки наказів управління освіти, молоді та спорту Виноградівського РДА, департаменту освіти і науки ОДА, МОН України з різних питань освітнього процесу.

Форми та методи підготовки учнів до ДПА та ЗНО з географії (презентація для перегляду)

ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО ДПА ТА ЗНО: ШЛЯХИ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ (през. для перегляду)

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *