Методичне об’єднання вихователів старших груп з довготривалим перебуванням дітей дошкільного віку в НВК.

23.10.2018р. на базі НВК «Широківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» проведено методичне об’єднання вихователів старших груп з довготривалим перебуванням дітей  дошкільного віку в НВК.

Директор закладу Роман Марія Юріївна в змістовній презентації  докладно розповіла про історію створення Широківського НВК та функціонування  на його базі дошкільної групи.

Вихователем Білак Є. І.  проведено заняття з логіко-математичного розвитку – «Подорож казковим лісом». В ході заняття присутні  спостерігали  за вправним орієнтуванням вихованців   у просторі, вмінням рахувати та самостійним виконанням завдань вихователя.

Вихователь Лісіцкі В.В. підготувала доповідь на тему: «Застосування дидактичних ігор в логіко-математичному розвитку».

Керівник  методичного об’єднання Весприймі Тетяна Михайлівна підготувала презентацію на тему «Діти покоління Z, або, яка вона — сучасна дитина». Учасники зібрання мали змогу ознайомитись із теоріями поколінь, детальніше дізнались про характерні риси сучасного дошкільника.

З учасниками методичного об’єднання проведено тренінг                             «Особливості поведінки сучасного вихователя»,  де  використано діагностичну  вправу  «Хто я?».   Педагоги мали змогу за допомогою зображень казкових персонажів  визначити декілька  позицій вихователя у різних конфліктних ситуаціях.

Методист районного методичного кабінету Химинець М.Ю. наголосила, що саме в процесі пізнання навколишньої дійсності розвивається активність дитини. Планувати і підбирати програмові заняття з логіко-математичного розвитку потрібно в поєднанні з розвивальними іграми, спираючись на сучасні дослідження з проблемами індивідуально-диференційованого підходу.

 

 

 

 

Залишити відповідь