“День юного натураліста”.

З нагоди 100-річчя позашкільної освіти України юннатами еколого-натуралістичного центру було проведено акцію “День юного натураліста”. Метою акції було формування в юннатів екологічної культури, залучення їх до природоохоронної роботи та виховання любові до природи рідного краю. Тому, проведення даного заходу відзначили у гірському селі Вучкове, яке відоме не лише батьківщиною карпатської бджоли, але й тим, що тут в урочищі Петровець знаходиться унікальний гейзер. Дане природне явище, у Міжгірському районі Закарпаття, було одним з самих яскравих подій, які побачили гуртківці.

Цікаво було юннатам дізнатись про те, що природна пам’ятка, є унікальною для України, з певною періодичністю, майже кожні 2 години (залежить від різних обставин та пори року) вибиває воду на висоту 4-6 метри, тривалість близько 10 хвилин.

Вода гейзеру має лікувальний ефект, для різноманітних захворювань кишково-шлункового тракту.

Під час акції діти з захопленням гуртувались у команди для проведення квесту “Зелена естафета”. Гуртківці показували свої знання у таких зупинках: “Квіткова галявина”, “Грибний кошик”, “Правила Лісовичка”, “Болото”, “Мешканці лісу”, “Ігровий майданчик” та “Водоспад”.

Підсумком командних змагань стало розпалювання вогнища, приготування смаколиків та оголошення результатів команд.

В учасників акції залишився веселий настрій та гарні позитивні враження.

Залишити відповідь