День відкритих дверей “Країна Юннатія запрошує!”.

Нещодавно, з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні, в еколого-натуралістичному центрі відбувся День відкритих дверей “Країна Юннатія запрошує!”. До екоцентру завітало багато діток різного віку та батьків, гуртківців з різних шкіл та просто бажаючих потрапити в “Країну Юннатію”. Весело всіх зустрічали і супроводжували дорогою до екоцентру веселі та кумедні казкові персонажі.

Завітавши на День відкритих дверей, діти повинні були пройти певні випробування, щоб потрапити на майстер-класи. Для маленьких відвідувачів потрібно було скласти пазли тваринок “Тато, мама і дитятко” та “Хто де живе?”, а для більш старших підібрати назви для лісових звірів та відгадати за листочком плоди дерев.

“Країна Юннатія” разом з керівниками гуртків з радістю приймали всіх гостей та запрошували приєднатись до цікавих занять. У “Студії флористики” дітки виготовляли різні аплікації з природного матеріалу. “Скринька цікавих ідей” запрошувала на майстер-клас по виготовленню виробів з коктельних трубочок, зокрема браслетів та намиста. “Світ під мікроскопом” відкривав для дітей дивовижні таємниці у світі природи. “ВусоЛапоХвіст” –  відбувалось цікаве знайомство з мешканцями живого куточку, всі хто потрапив туди отримали приємні враження та щасливі посмішки.

На завершення Дня відкритих дверей, вдячні діти та батьки ділились своїми враженнями, залишали побажання та пропозиції від змістовно проведеного часу.

Ми віримо, що всі, хто побував  в екоцентрі, відвідали заняття за інтересами, дізнались багато цікавого та корисного, проявили свої здібності та вміння, а також приємно і весело провели дозвілля.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *