Святкування Дня дошкілля.

Педагог-вихователь… Із ким його можна порівняти? Скільки хороших слів сказано про нього! Скільком малюкам він віддає часточку свого серця! Хіба не тому більшість із нас ще змалку мріяла пов’язати свою долю саме з цією благородною професією. Та лише ті, чия мрія стала переконанням, поєднали своє життя з цією діяльністю.

25 вересня 2018 року в актовій залі районного методичного кабінету відбулося святкування Дня дошкілля  приурочене 100-річчю з дня народження педагога-новатора Василя Сухомлинського.

«Виховуй дитину так, щоб у неї були цінності душі»,- так заповідав видатний український вчений та педагог В.Сухомлинський. Ці слова не втрачають своєї актуальності й нині. Як виховати в наших малюків бажання робити добрі вчинки, бути чесними, людяними, милосердними, любити природу, рідну мову, свій край, Батьківщину? Виявляється, творча спадщина нашого співвітчизника – це дійсно невичерпне джерело і скарбниця, звідки можна черпати ідеї щодо виховання в дитині гуманності, духовності, моральних рис. Саме цьому була присвячена виставка лепбуків за творами В.Сухомлинського, яку самостійно підготували вихователі всіх закладів району.

Змістовними та пізнавальними були презентації  з ознайомлення дітей з життям і творчістю  В.Сухомлинського  закладу дошкільної освіти Королівського ясла-садка №3 (Сопко М.І., вихователь-методист), Тисобикеньського дошкільного навчального закладу (Дусин Е.О., в.о.завідувача), Шаланківського дошкільного навчального закладу   (Зан І.А., музичний керівник), дошкільного навчального закладу Оніцькі ясла-садок ( Горбач М.В., вихователь-методист), дошкільного навчального закладу Буківські ясла-садок (Любка А.А, вихователь-методист), дошкільного навчального закладу Великоком’ятські ясла-садок (Сайко Г.І., вихователь-методист), дошкільного навчального закладу Чернянські ясла-садок «Дереночка» ( Івашко І.М., завідувач).

З вітальним словом до присутніх звернулася в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Тодавчич Т.О., котра наголосила на важливості дошкільної освіти в концепції Нової української школи. Сучасний вихователь – це фахівець, який сьогодні працює в системі дошкільної освіти, володіє педагогічними технологіями, що відповідають новим суспільним цілям і рівню розвитку науки про дитину. Професія вихователя належить до творчих видів діяльності, оскільки професійна діяльність будь-якого педагога спрямовується на виховання унікальної, неповторної особистості.

Долучився до привітань голова Виноградівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Кльофа І.В.

Професіоналізм вихователів закладів дошкільної освіти було відзначено грамотами управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА та грамотами Виноградівської районної організації профспілки.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *