Р І Ш Е Н Н Я КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Р І Ш Е Н Н Я

КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

29 серпня 2018                                                                             м. Виноградів

Про підсумки роботи освітньої галузі

району у 2017/2018 навчальному році

та основні заходи на 2018/2019 навчальний рік 

Заслухавши та обговоривши доповідь виконуючої обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Тодавчич Т.О. „Про підсумки роботи освітньої галузі району у 2017\2018 навчальному році та основні завдання на 2018/2018 навчальний рік”

 

колегія ухвалила:

 1. Вжити заходи з метою якісної реалізації впровадження Концепції „Нова українська школа”.

З 1 вересня 2018 року

 1. Забезпечити впровадження Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 87.

З 1 вересня 2018 року 

 1. Ужити заходи для створення нового освітнього середовища у перших класах шляхом облаштування шкіл меблями, обладнанням і дидактичними матеріалами, необхідними для впровадження компетентнісного навчання.

протягом вересняжовтня 2018 року  

 1. Звернутися до депутатів районної ради щодо розподілу освітньої субвенції 2017 року в розмірі 9 498 834,00 грн.(Додається)
 1. Забезпечити урочисте проведення державного свята – Дня знань та Першого уроку.
 1. Забезпечити необхідні умови для реалізації типових освітніх програм, складених з урахуванням стандарту освіти відповідного рівня та типу закладу освіти

У встановлені строки  

 1. Організувати освітню діяльність закладів з урахуванням листів Міністерства освіти і науки України від 13.06.2018 № 1/9-386 „Щодо особливостей організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році”, 03.07.2018 № 1/9-415„Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, 07.08.2018 № 1/9-486 „Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки благополуччя дитини у 2018/2019 навчальному році”, 07.08.2018 „Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018/2019 навчальний рік”.

З 1 вересня 2018року 

 1. Забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, гарантоване державою право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти (лист МОН від 10.08.2018 № 1/11-8477) та посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

Постійно

 1. Завершити підготовку навчальних закладів до нового навчального року з метою створення безпечних умов перебування, виховання та навчання дітей, учнів та працівників навчальних закладів.

                                                                                 До 1 вересня 2018 року 

 1. Завершити підготовку закладів освіти до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

До 1 жовтня 2018 року

 1. Провести детальний аналіз результатів державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії з метою підготовки відповідних напрямків роботи в 2018/2019 навчальному році.

            До 1 вересня 2018 року

 1. Проводити методичні заходи, спрямовані на підвищення педагогічної майстерності педагогів, вивчення, узагальнення і поширення ефективного педагогічного досвіду.

                                                                               Упродовж року 

 1. Уживати заходи для дотримання у повному обсязі Типового положення про атестацію педагогічних працівників, забезпечивши відкритість, об’єктивність та системність оцінювання педагогічної діяльності працівника.

                                                                                    Постійно

 

 1. Забезпечити 100% регулярне перевезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місць навчання, роботи та додому.

                                                                                               Постійно 

 1. Забезпечити прозорість та інформаційну відкритість закладу освіти.

                                                                                              Постійно 

 1. Забезпечувати якісну дошкільну освіту через використання сучасних інноваційних технологій, зміцнення матеріально-технічної бази, зменшення кількості вихованців на 100 місць.

                                                                                               Постійно

 

 1. Продовжувати розширювати мережу дошкільних навчальних закладів різних типів відповідно до національно-культурних потреб населення.

                                                                                                Постійно 

 1. Дотримуватися вимог чинного законодавства при створенні закладів освіти, зміні їх типу чи реорганізації

Постійно 

 1. Забезпечити створення оптимального освітнього середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника освітнього процесу. Створювати умови для роботи педагогічних колективів з обдарованими учнями для отримання високих результатів в інтелектуальних конкурсах, змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Упродовж року 

 1. Вжити заходи для виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 „Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр”.

                                                                                В установлені терміни 

 1. Забезпечити інтеграцію дітей з особливими потребами у загальноосвітній простір шляхом створення умов для їх навчання в інклюзивних та спеціальних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

                                                                        Упродовж року 

 1. Модернізувати зміст та форми роботи закладів позашкільної освіти, осучаснити організаційно-фінансових засади їх діяльності в контексті Концепції Нової української школи.

Постійно 

 1. Розширювати мережу гуртків національно-патріотичного спрямування у закладах освіти. Особливу увагу приділити залученню до занять у гуртках дітей соціально незахищених категорій, сприяти їх всебічному розвитку та соціалізації.

Упродовж року 

 1. Посилити контроль педагогічних працівників щодо запобігання злочинності, правопорушень серед учнів, проявам насильства стосовно неповнолітніх, відвідування учнями школи.

Постійно 

 1. Створювати умови для повноцінного відпочинку та удосконалення мовних навичок шляхом розширення мережі літніх мовних таборів.

                                                                         Постійно

 

 

 

Голова колегії                                                                           Т.Тодавчич

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *