Розширене засідання колегії управління.

29 серпня на базі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії управління. У роботі колегії взяли участь керівники закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти, члени Президії райкому профспілки працівників освіти і науки, працівники управління.      

На порядку денному: підсумок роботи освітньої галузі району у 2017/2018 навчальному році та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік. Виконуюча обов»язки начальника управління Тодавчич Т.О. підсумувала досягнення, визначила проблемні моменти минулого року та окреслила пріоритетні напрямки роботи на наступний. Стрижневе  питання – якісна реалізація впровадження Концепції «Нова українська школа». Стратегічним завданням діяльності управління і закладів освіти визначено надання якісних освітніх послуг, вболівання за майбутнє покоління, створення комфортних умов для розвитку дітей, співпрацю з органами місцевого самоврядування і громадою у вирішенні ключових питань розвитку освіти району.

До обговорення долучилися керівники закладів загальної середньої освіти Уйфалуші Ірина Андріївна, директор Пийтерфолвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Гомокі Габріелла Степанівна, директор  Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, які зупинилися на управлінській діяльності директора школа у світлі нового Закону про освіту, його особистій відповідальності.

Якушевич Наталія Михайлівна, заступник директора  з навчально-виховної роботи Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, детально зупинилася на підготовці вчителя до роботи в умовах Нової української школи. Адже Нова школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін. Початківці району готові до змін в освітньому середовищі, вони стануть ключовими провідниками їх, забезпечивши отримання якісно нової початкової освіти, якої від педагога чекає держава, суспільство, кожна родина.

Важливим завданням є забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, оскільки гармонійний розвиток особистості дитини у період дошкільного дитинства та старту шкільного життя – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти. Досвідом роботи з цього питання поділилася Ільчук Тетяна Іванівна, завідувач Великокопанського дошкільного навчального закладу «Лелека».

У цьому році відзначається 100-річчя позашкільної освіти. Наразі перед освітянами-позашкільниками стоїть завдання – урізноманітнення виховного процесу через упровадження нових ідей у сфері організації навчально-виховного процесу школярів. Немеш Валентина Іванівна, методист Центру позашкільної роботи з дітьми презентувала шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у системі позашкільної освіти району.

Гелетей Людмила Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 представила модель особистісно-орієнтованої системи профілактичної роботи серед учнівської молоді у закладах загальної середньої освіти району.

Учасники колегії висунули кандидатуру Карпинець О.В., методиста РМК,  на нагородження щорічною обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *