Літній мовний табір на базі Дюлянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

З 4 по 11 серпня на базі Дюлянської ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений літній мовний табір англійською мовою, до якого були залучені 160 учнів віком від 6 до 14 років.Уже 15 років поспіль він працює завдяки Українському Християнському партнерству між с. Дюла, Україна та м. Claygate, Англія. Учні були поділені на 7 груп, 6 з яких займалися на території школи, а 1 група на території церкви. У таборі працювали волонтери з англійського  міста Claygate, керівник – Carol Tubbs, менеджер –Anrew Tarcy, які мали  власну програму. Кожна група мала помічника – студента з Англії. Керівником табору була вчитель англійської мови нашої школи Модьорі Т. М.

Головна мета табору – розвиток розмовної англійської мови через  ігри, спорт, розваги, мистецтво. Заняття проходили з 9.00 до 16.00  год кожного  дня, а в останній день діти показали набуті знання невеликим концертом для батьків та  всіх охочих.

Набуті знання та вміння учні зможуть використати для подальшого удосконалення англійської мови у новому 2018/2019 навчальному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *