ІІІ очна сесія навчання вчителів майбутніх перших класів.

З 23  по 28 липня 2018 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проведено ІІІ очну сесію навчання для вчителів початкових класів району, які навчатимуть учнів 1 класу в 2018/19 навчальному році.

Разом з тренерами, завідувачем кабінету  методики дошкільної та початкової освіти ЗІППО Гордуз Н.О., вчителем початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Степаніщевою М.М., педагоги освоювали особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу “Я досліджую світ”, стратегії розвитку критичного мислення, технології створення портфоліо, знайомилися із особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів у сучасній початковій школі. Завдяки роботі в парах, групах, через виконання різного роду завдань в ігровій формі, створення та презентація лепбуків, вчителі  мали змогу закріпити теоретичні знання на практиці.

На тренінгових заняттях вчителі пілотної Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Мацак В.М. та Захаркевич Є.Р., які беруть участь у дослідно-експериментальній роботі „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017 – 2022 роки”,  ділилися своїм досвідом роботи та навчали вчителів майбутніх першокласників планувати тематичні дні, тижні, проводити ранкові зустрічі.

Цікавими для слухачів курсів були заняття з тренером Козик О.І., яка розкрила сутність та основні принципи педагогіки співпраці з батьками.

На завершення учасники  курсів підвищення кваліфікації  поділилися своїми відкриттями та враженнями, подякували тренерам та організаторам за проведену роботу.

 

Залишити відповідь