Англомовний табір відпочинку “Castle” , Королівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Summer Language Camp “Castle”

З 06 по 20 червня 2018 року на базі  Королівської ЗОШ I-III ступенів №2 працював пришкільний англомовний табір відпочинку “Castle” за програмою GoCamp із залученням волонтера із США Емми Хеммок. Вихователі мовного табору: Бровдій О.М., Щур К.Є., Негря Т.С.

1 Day (06.06)

 GREETING

Знайомство. Учні зустріли та познайомилися з волонтером,  працювали над назвою та девізом свого загону, створювали емблему.

 

2 Day (07.06)

 WE ARE FRIENDS!

Ми – друзі! Учні разом із волонтером побували на екскурсії на Замкову гору с. Королево, де шляхом жеребкування кожен  із трьох загонів отримав країну, яку досліджуватиме протягом наступних 10 днів. Утворилися групи, що досліджують Великобританію, Францію та  Італію. 

 

3 Day (08.06)

 NATIONAL SPORT DAY  

Цього дня учні разом із Еммою взяли участь у спортивних іграх різних країн світу, турнірах та естафетах на свіжому повітрі.

4 Day (11.06)

 NATIONAL TRADITIONS DAY

День національних традицій.  За допомогою Інтернету учні шукали інформацію про традиції обраних  країн,  готували та презентували проекти.

5 Day (12.06)

 ТRAVEL CLUB

День подорожі. Цього дня учні ознайомлювали Емму із Закарпаттям і розповідали їй про цікавинки краю. Всі разом побували на оленячій і страусиній фермах, на озері Синевир та відвідали гейзер у Вучковому.

6 Day (13.06)

 SONG BATTLE

Девіз дня: «Співають усі». Проходила пошукова робота над проектом, учні розучували популярні пісні та танці різних країн, які потім  презентували Еммі. 

7 Day (14.06)

 OLYMPIC DAY

День активного відпочинку. У цей день усі побували на екскурсії у комплекс відпочинку «Чорна Скеля», де проходили спортивні ігри, турніри з плавання, естафети  на свіжому повітрі.

8 Day (15.06)

 NATIONAL QUIZINE DAY

День національної кухні. Учні Досліджували національні страви та традиції харчування у обраних країнах.  Найбільше всім сподобалася дегустація італійської національної страви та десерту.

9 Day (18.06)

 MASS MEDIA DAY

День журналіста. Старші учні створювали відеоролик, а найменші брали інтерв’ю один у одного та у Емми протягом екскурсії до м. Хуст. Ф

10 Day (19.06)

 COSTUME DAY

День костюму. Учні дізнавалися про національні костюми країн, які вивчали, виготовляли костюми із підручних матеріалів.  Показ костюму, зачіски та макіяжу усім сподобався.

 

11 Day (20.06)

 PRESENTATION DAY/CLOSING CEREMONY

Останній день табору був дуже насичений. Кожен загін підготував проект про свою країну:

Найменші учні  – загін «Leprecons»  провели турнір знавців Англії.

Загін «Smarts» підготували презентацію про Францію.

Учні загону «Friends» презентували відеоролик про Італію.

Потім була святкова  дискотека та прощання із волонтером.

 

Завдяки волонтерові учні у таборі :

– здобули необхідні мовні навички;

– непомітно подолали мовний бар’єр;

– удосконалили свою розмовну мову;

– поєднали навчання із захопливим відпочинком;

найголовніше — отримали мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли комплекси й страхи. Учні навчились діяти однією командою, допомагати один одному. Вони використовували мову як інструмент та мали можливість відчути наскільки вона корисна та гнучка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *