Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи (15.06.2018р.)

15 червня 2018 року на базі районного методичного кабінету було проведено підсумковий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Завідувач РМК Гербей О.Ю. презентувала спільно вироблену науково-методичну проблему, над якою освітні заклади району будуть працювати наступні 5 років, її мету, наскрізну лінію, очікуваний результат, інформаційне забезпечення, завдання та шляхи реалізації.

Однією із важливих підсистем закладу освіти є система методичної роботи, основною метою якої є формування інноваційної внутрішньошкільної освітньої політики, підвищення ефективності освітнього процесу в закладі освіти. Велика роль у цій діяльності відводиться заступникам директорів з навчальної роботи, які, крім повсякчасної клопіткої роботи, залучають педагогів та учнів до міжнародних проектів, олімпіад, конкурсів, організовують свята, опановують нові хмарні сервіси, створюють колажі та виставки, вражають щоденними шкільними дивами…

Нова науково-методична проблема „Модернізація системи науково-методичної роботи як шлях до формування професійної майстерності педагога та ключових компетентностей учнів в умовах Нової української школи” спонукала підготувати  семінар-практикум „Зустріч у мегаполісі методичної роботи”.  Заступник директора з навчальної роботи міської школи №1 Попович Г.Ю. запропонувала учасникам провести цю інноваційну форму методичної роботи з педагогічними кадрами, виконавши цікаві нестандартні завдання.  Емоційне налаштування учасникам подорожі допомогла визначити заступник директора Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Хромушкіна Т.Ю. Під її керівництвом кожна група підготувала та представила портрет сучасного вчителя Нової української школи.   Щоб отримати дозвіл на подорож, слід успішно пройти зону митного контролю. Контроль на знання нормативної бази заступника директора з навчальної роботи здійснила заступник директора з навчальної роботи Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Пруниця С.В. Найкращі отримали зелену зону на методичній митниці. Кожна подорож вимагає значних коштів. Щоб їх отримати, три групи учасників виконали завдання, які підготували заступники міських шкіл та гімназії Гульпа М.М.,  Якушевич Н.М. та Лендєл О.В. Визначили необхідні розділи паспорту методичного кабінету, підготували перспективний план-схему розвитку шкільного методичного кабінету, замінили традиційні розділи річного плану роботи шкільного методичного кабінету на інноваційні відповідно до вимог Нової української школи.

Підготувавши необхідну документацію, всі завітали до екстрім-салону, де господиня, заступник директора з навчальної роботи Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Годван Н.В., презентувала та запропонувала взяти участь в експериментальному електронному веденні класних журналів та щоденників. Згодом, капітанів-гідів команд запросили до Інтелектуального кафе, де їх почастували смачними „наїдками та напоями”  заступники міської школи №8 Бендаревська Г.Л. та Репинець В.Ю., натомість, попросивши підготувати  план роботи творчої групи вчителів на тему „Формування та розвиток критичного мислення школярів”.

На завершення семінару учасники зібрали Кейс вражень від проведеної роботи,  який узагальнила Годван Н.В. за допомогою програми Plickers, та провели методичну фотосесію.

Добігає до кінця черговий навчальний рік, час запитань і відповідей, висновків і узагальнень. Подякуймо йому за цікаві події, незабутні враження, за новий професійний і життєвий досвід. Хай вони стануть основою, підґрунтям, орієнтиром для нових звершень у 2018/2019 навчальному році.

 

Для перегляду презентації перейи за посиланням:

„ Модернізація  системи науково-методичної роботи як шлях до формування професійної майстерності педагога та ключових компетентностей учнів в умовах Нової української школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *