Святкування ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ на Виноградівщині.

Нехай кожна дитина буде щаслива!

Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. 1 червня від самого ранку у міському парку Перені  чекали розваги, конкурси, ігри, майстер-клас  від перукаря, фейс-арт  та чарівна  фотозона. До свята дитинства, організованого Виноградівською міською радою, долучився районний центр позашкільної роботи з дітьми. Щасливий дитячий сміх, музика, ігровий азарт наповнили парк. А світлини з повітряною кулею назавжди передаватимуть щасливу мить  дитинства.

організатори, помічники та наставники

Виноградівська гімназія

На базі Виноградівської гімназії проходить літній мовний табір «Веселка» із двома мовами навчання англійською та німецькою.

1 червня 2018 року, у День захисту дітей було проведено ряд цікавих заходів.

  • День почався із музичної фізкультхвилинки, яку учні виконували під пісню «Flieger lied».
  • Повторили загонові пісні англійською та німецькою мовами «I smile” і «Despasito».
  • Презентували проекти англійською та німецькою мовами на тему «1 червня – Міжнародний день захисту дітей».
  • Переглянули відеоролик .

  • Провели спортивні змагання між загонами «Crazy Frogs» та   «Die Freunde».

ігри на подвір`ї з м`ячем

  • Малюнок на асфальті «Діти – наше майбутнє» .

Виноградівський еколого-натуралістиий центр

Вихованці гуртків Виноградівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді прийняли активну участь у святкуванні Дня захисту дітей, який проходив у парку Перені. Гуртківці долучились до свята та створили свою команду під назвою “Бджілки”. Протягом заходу діти танцювали, приймали участь у майстер-класах та боді-арту. Після закінчення свята зробили фото на згадку біля яскравої фотозони з кульками. Святкування юннати продовжили у творчому конкурсі малюнків на асфальті “Довкілля очима дітей”. Діти створили дивовижні та яскраві картини про природу. Всі учасники свята отримали позитивні та яскраві враження.

Залишити відповідь