Фестиваль-конкурс молодих вчителів „Ми шукаємо таланти…”

                    27 квітня на базі Виноградівського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи, який був приурочений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського. В рамках семінару відбувся фестиваль-конкурс молодих вчителів „Ми шукаємо таланти…”. Учасниками фестивалю, який став доброю традицією у нашому районі, були 12 молодих вчителів з восьми навчальних закладів району.

           Чимало подій відбулося за останні роки в нашій країні, змінювалося життя, разом із ним змінювалась і школа, але всі покоління педагогів, які працювали та працюють, завжди прагнули розвивати наші найкращі традиції. Отже, можна сказати, що ми йдемо: „Від традиційної школи до школи з традиціями”.

Нелегкий вчительський шлях, адже, „ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті – з людиною”. А навчити маленьку істоту розуму, закласти оті зерна людяності, доброти, поваги, любові, які з часом можуть дати багатий урожай – ой, як не просто!!! Ідеї В.Сухомлинського, не дивлячись на тривалий і такий швидкоплинний час, є актуальними і сьогодні.

„Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу – це вершина його мрії; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного на полі… А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння…”.

В. О. Сухомлинський

           Саме в контексті ідей В. Сухомлинського молоді вчителі знайомили присутніх з своїм розумінням їх, презентуючи свій шлях до школи, свої перші враження від учнів, колег, свої перші вчительські надбання. Наступне випробуванням – демонстрація ораторського вміння вчителя та вміння працювати в команді, презентуючи свої мрії, фантазії, уявлення про нову школу, школу майбутнього.

             Кожен вчитель хотів би знайти таку чарівну формулу, яка б допомогла йому стати справжнім професіоналом та майстром своєї справи, але готового рецепту педагогічного успіху немає в жодному підручнику. Кожному доводиться складати його самостійно.

        Дивлячись на молоде покоління вчителів можна зробити висновок, що таланти в українських вчителів не перевелись, що зміна поколінь в надійних руках. Тож  успіхів, творчих злетів, нових відкриттів, міцного здоров’я, всім вам на дорозі до вершин педагогічної майстерності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *