Семінар-практикум шкільних бібліотекарів (04.05.2018)

Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, у майбутньому вона не стане особистістю.

                                                                                           М. Слабошпицький

4 травня 2018 року на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів на тему: «Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Методист районного методичного кабінету Русінко Л.Й., під час свого виступу розповіла про зміни в освітньому процесі, що стосуються шкільних бібліотек. Серед іншого, мова йшла про припинення використання бібліотечно-бібліографічної класифікації (ББК) та впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) у практику роботи шкільної бібліотеки.

Під час практичної частини семінару бібліотекарі взяли участь у тренінговому занятті «Дозволь собі бути щасливим»  та послухали виступ за темою «Модернізація системи бібліотечної роботи в умовах нової української школи», які підготували та провели бібліотекарі Петрівського округу (голова Варга Й.Т.).  Шкільні бібліотекарі переглянули презентацію «Конкурсні проекти та їх реалізація  в роботі шкільних бібліотек»,  яку підготували бібліотекарі Новосільського округу (голова Попович Є. П. )

Бібліотекар Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Хромей М.Ф. проінформувала присутніх про благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» у рамках проекту «Разом до успіху», який здійснюється у рамка Програми сприяння громадській активності.

На завершення семінару шкільні бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо модернізації системи бібліотечної роботи в умовах нової української школи та впровадження в роботу шкільної бібліотеки конкурсних проектів, у підсумку відмітили важливість проведення таких заходів в умовах сьогодення.

Підводячи підсумок проведення семінару, Русінко Л.Й., методист районного методичного кабінету, від імені всіх бібліотекарів подякувала господарям за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *