Семінар вчителів предмету „Основ здоров’я” (26.04.2018р.)

Наслідком науково-технічного прогресу є те, що людина дедалі менше займається фізичною працею, а дитина – тим більше. Головними вадами ХХІ століття стає накопичення негативних емоцій без фізичного розвантаження, переїдання і гіподинамія. Останнім часом активно піднімається питання низької активності дітей і підлітків, що загрожує їхньому психічному і фізичному здоров’ю. На думку фахівців, сучасні діти недостатньо рухаються, їхні рухи одноманітні. Не всі групи м’язів залучаються до руху, і така активність не дає великої користі. Проблема здоров’я учнів вийшла сьогодні з розряду педагогічних і знайшла соціальне значення, тому основою діяльності із здоров’я збереження стала модель, де пріоритетом є турбота про збереження здоров’я вихованців і вчителів.

Виховання в дошкільників і школярів України почуття патріотизму, духу національної самосвідомості, збереження та зміцнення власного здоров’я є одними із найважливіших завдань держави, суспільства та самої особистості. Вони перегукуються з основними завданнями сучасної дошкільної та загальної освіти: збереженням та зміцненням здоров’я дітей та школярів; формуванням у покоління, що підростає, здорового способу життя.

Саме у контексті цих проблем і був проведений 26 квітня на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 семінар вчителів предмету „Основ здоров’я”, на якому відбувся конкурс учнівських презентацій на тему „Здорове харчування”. На конкурс було представлено  сім учнівських презентацій з шести закладів освіти району. Така форма роботи є новою для вчителів та їх учнів. Найкраще виступила учениця Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любка Наталія та учні Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Кость Ірина та Тодор Владислав, які зайняли І-ше місце. Другими були учениця Виноградівської гімназії Любка Вероніка та НВК „Малокопанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ДНЗ” Дубляк Вікторія, а третє місце присуджено презентаціям учнениці Підвиноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Деяк Марині та учениці НВК „Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6- ДНЗ” Німець Каріні. Маємо надію, що учні отримали нову інформацію з проблем здорового харчування та шляхи  їх вирішення. Пам’ятаймо, що правильне, раціональне та здорове харчування є однією з головних складових здоров’я, здорового способу життя. Будьте всі здорові та щасливі!

 

Залишити відповідь