Семінар вчителів зарубіжної літератури (11.05.2018р.)

11 травня 2018 року  відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури на тему „Використання інноваційних форм навчання як засіб розвитку творчих здібностей учнів”. Вибір найраціональніших методів, прийомів і засобів повинні забезпечувати максимальну самостійність у навчанні учнів, сприяти  вихованню  поваги до мистецтва як вищого прояву людського духу.

Семінар був проведений у виставковій залі „Імпасто”.  Учасників  гостинно зустріла завідувач центру Валентина Костьо, яка привернула увагу присутніх цікавою виставкою картин та знайомством зі творчістю художників Закарпаття.

Зацікавленість викликали не тільки місце, виставка, оригінальність, а і віртуальна подорож Парижем, до якого запросила присутніх вчитель зарубіжної літератури Сасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Деяк О.В., аналізуючи новелу Рея Бредбері „Усмішка”. Учитель поділилася своїм досвідом роботи, розповіла про найзагадковіший портрет Леонардо да Вінчі „Джоконда”, показала як цивілізація руйнує внутрішній світ людини, а краса зможе врятувати цивілізацію. Незабутні враження залишили відеоролики з видами Парижа, буктрейлер „Земля не спить”.

Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту  Грабович Л.Р. підвела підсумки роботи районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та наголосила на невідкладних завданнях, які стоять перед вчителями у рамках Нової української школи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *