Районне методоб’єднання сестер медичних і вихователів (16.05.2018р.)

16.05.2018р. на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти №1 відбулося районне методоб’єднання сестер медичних і вихователів. Головною темою зібрання була підготовка до літнього оздоровчого періоду. На заході були присутні і лікарі Виноградівської райдержпродспоживслужби Данкович Н.М.

Методист РМК Химинець М.Ю. покроково нагадала присутнім сестрам медичним як якісно підготувати заклад дошкільної освіти до початку оздоровчого періоду. Обов’язково організувати огляд приміщень і території, при цьому звернути особливу увагу на безпечність обладнання, (за потреби) ремонт тіньових навісів, відкритих басейнів, інших споруд. Адміністрації закладу організувати завезення (заміни) піску, облаштування пісочниць. Рухова активність дітей значно залежить від устаткування, тому крім стаціонарного фізкультурного обладнання використовують і переносне.

В оздоровчий період змінюється і розпорядок дня вихованців і розклад занять: прогулянки довші, вихователі організовують ігри з водою, загартовувальні процедури. Для максимально оздоровчого ефекту в режимі дня передбачають: тривале  (і безпечне) перебування дітей на відкритому повітрі.

Необхідно акцентувати увагу на дотримання санітарних норм і правил профілактики харчових отруєнь у вихованців. Завдяки доступності найбільш корисних продуктів харчування дітей має бути збалансованим і максимально збагаченим свіжими овочами та фруктами. Зі збільшенням часу рухової активності дітей на свіжому повітрі, вносять зміни і до розкладу видачі їжі.

На заході були присутні і лікарі Виноградівської райдержпродспоживслужби Данкович Н.М., Маркович А.Д. які в свою чергу наголосили на те, що заклади повинні узгодити з Держпродспоживслужбою Примірне двотижневе меню на оздоровчий період. Всі продукти харчування повинні бути сертифіковані, всі працівники повинні пройти щорічний медичний огляд та інструктажі з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Присутні мали змогу переглянути  фізкультурну розвагу вихованців середньої групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *