Про підвищення кваліфікації вчителів англійської мови за новим Державним стандартом початкової освіти.

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів.

У квітні та травні 64 вчителів англійської  мови Виноградівського району, пройшли  обов’язковий 3-денний очний  курс-тренінг, програма якого  складалася з чотирьох модулів:

  1. Розуміння того, як вчаться діти в початковій школі, їхні стилі навчання і мотивація.
  2. Планування уроків. Як спланувати урок так, щоб він допомагав розвивати комунікативні вміння.
  3. Організація уроку. Як працювати в парах, у групах, які ігри, пісні, римування, техніки і прийоми використовувати в навчанні дітей початкової школи.
  4. Уміння XXI століття: як навчити дітей критично мислити, вирішувати проблеми, працювати разом, використовувати креативність на уроках.

Вчителі поглибили свої знання з питання, як робити уроки комунікативними, надавати дітям можливість спілкуватися один з одним.

Тренер курсу Зейкан Мирослава навчала вчителів  сучасних методик проведення уроків  в ігровій формі, використовуючи пісні, ігри, флеш-картки, книжки-розмальовки та інший матеріал. Тренер наголошує,   що процес навчання не повинен бути  традиційним, коли діти просто читають, перекладають, вчать слова. Уся робота на уроках має бути  максимально наближена до реальності: як діти грають і розмовляють у житті, так повинно бути й на уроці. Саме так, в ігровій формі, вони вчаться.

Результат, якого потрібно буде  досягти, — навчити дітей спілкуватися англійською мовою і постійно підвищувати їх мотивацію до навчання.

 

Залишити відповідь