Про організацію та проведення літнього оздоровлення дітей в закладах дошкільної освіти та навчально-виховних комплексах району

 

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

 

 17.05. 2018                                      Виноградів                                              № 95 

 

Про організацію та проведення літнього

оздоровлення дітей в закладах дошкільної

освіти та навчально-виховних комплексах району

Відповідно до закону України про освіту № 2145-VІІІ від 05.09.2017, «Про дошкільну освіту» (зі змінами), Положення про дошкільний навчальний заклад,  з метою забезпечення   належних умов для освітньо-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми в закладах дошкільної освіти та навчально-виховних комплексах району.

 

     НАКАЗУЮ:

1.   Провести оздоровчий період у дошкільних навчальних закладах району з 1 червня по 31 серпня 2018 року.

 1.   З метою створення безпечних умов перебування дітей у кожному закладі дошкільної освіти сформувати комісію для огляду приміщень і території, скласти відповідні акти готовності до літнього оздоровлення.

До 31 травня 2018 року.

 

 1. Переглянути плани роботи кожного дошкільного навчального навчального закладу на 20171/2018 навчальний рік, та за потреби внести зміни на оздоровчий період (з 1 червня по 31 серпня 2018 року), а керівникам навчально-виховних комплексів скласти план роботи на літній період в групах дошкільного віку.

 

До 31 травня 2017 року.

 

 1. Керівникам закладів провести інструктаж з усіма категоріями працівників щодо дотримання Інструкцій з охорони життя, зміцнення здоров’я та харчування дітей у закладах дошкільної освіти.

До 31 травня 2018 року.

 

 1. Педагогічним колективам активізувати роботу по створенню необхідних умов для різних видів діяльності дітей відповідно діючих програм, з максимальним перебуванням на свіжому повітрі, організацію ігор, фізичного загартування та праці в природі дітей дошкільного віку.

До 31 травня 2018 року.

 1. Сестрам медичним закладів дошкільної освіти:
  • Скласти перспективне меню на літньо-оздоровчий період та погодити з Виноградівським районним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
  • Разом з вихователями вікових груп розробити комплекси загартовуючих процедур природніми чинниками ( сонцем, повітрям, водою), провести антропрометричні вимірювання дітей, результати вимірювань довести до відома батьків.

До 31 травня 2018 року.

 • Проводити суворий контроль за калорійністю та якістю приготування їжі.

Постійно.

 1. Керівникам установ разом з органами місцевого самоврядування та батьківським комітетом забезпечити фінансування раціонального харчування вихованців на літній оздоровчий період.

З 01.06. по 01.09.2018 року.

 1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 Начальник  управління                                                           Ю.Свищо

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *