Про відзначення в закладах загальної середньої освіти 22-ї річниці Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України

У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Н А К А З

24.05.2018 року                            Виноградів                                         №102     

 

Про відзначення в закладах

загальної середньої освіти  22-ї річниці

Конституції України та 73-ї річниці

 входження Закарпаття до складу України

28 червня 1996 року було прийнято Конституцію України. Ця історична подія істотно змінила історію українського народу, відновила українську державність, стала важливою віхою українського державотворення. За наступні роки суверенна Українська держава впевнено зміцнила свої позиції в Європі і світі незважаючи на агресію Російської Федерації на сході України.

Враховуючи її  важливе значення у розбудові правової Української демократичної держави та консолідуючу роль у розвитку в Україні громадянського суспільства, з метою гідного відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України та 73-ої річниці входження Закарпаття до складу України  в освітніх закладах району

 

     НАКАЗУЮ:

  1. Робочий план управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з підготовки та відзначення 22-ї річниці Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України в освітніх закладах  району затвердити.(додається).
  2. Дирекціям закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, керівникам різних типів таборів , педагогічним колективам постійно забезпечувати активізацію і поглиблення правового, національно-громадянського, військово-патріотичного виховання учнівської молоді району.
  3. Дирекціям закладів загальної середньої, позашкільної освіти, педагогічним колективам, вчителям історії та правознавства забезпечити виконання   на належному рівні проведення  робочого плану  щодо підготовки  та відзначення 22-ї річниці  Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України  і забезпечити висвітлення їх на шкільних веб-сайтах.  До 05.07.2018 року надіслати 2-3 фотографії, коротку інформацію із всіх закладів загальної середньої освіти  в   інформаційно –методичний центр з історії і географії для узагальнення  та висвітлення проведеної роботи  на офіційному веб -сайті управління освіти, молоді та спорту.

                    Тел 098-527-84- 43; 093-223-о3-054;  max.molnar@gmail.com  

                          або тел.:0505153233; 74 viktorija@gmail.com 

                          або тел.: 0964172778;  Miliza[email protected]gmail.com

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу  залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Начальник     управління                                                          Ю. Свищо

  

 

 

   ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник управління освіти, молоді та спорту

                                                                     ______________Ю. Свищо

від 24.05.2018   року

 

Робочий план управління освіти, молоді та спорту

з підготовки і відзначення 22-ї річниці Конституції України та 73-ї   річниці входження Закарпаття до складу України

      в закладах  загальної середньої,  дошкільної, позашкільної  освіти

  1. На нараді директорів закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, керівників різних типів таборів  довести і обговорити  робочий план управління освіти, молоді та спорту  з підготовки і відзначення 22-ї річниці Конституції України  та 73-ї  річниці входження Закарпаття до складу України.

     07.06. 2018 року

     Управління освіти, молоді та спорту

 

  1. Керівникам закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти постійно забезпечувати виконання Закону України від 09.04. 2015 року №317 “Про засудження комуністичного та націонал –соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” інших нормативно –правових актів з питань декомунізації.

    Постійно.

3.Керівникам  закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти,  керівникам різних типів таборів  провести протягом травня – червня 2018 року в освітньому просторі району, таборах  різних типів  комплексу культурно-масових, правових заходів спрямованих на формування в учнівської молоді правової культури, поваги до Основного Закону України, усвідомлення його ролі в українському державотворенні, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки, знань з історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права і діяльності видатних правознавців,  постійно забезпечувати поглиблене вивчення історії рідного краю.

      Травень-червень 2018 року

       Дирекції шкіл,  педколективи

  1. Районному методичному об’єднанню вчителів історії та правознавства провести з вчителями історії та правознавства інструктивно- методичний семінар –практикум щодо виконання та використання в навчально–виховному процесі Законів України „Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за назалежність України у ХХ столітті”, „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, інших нормативно – правових актів та методичних   рекомендацій   Українського інституту національної  пам’яті з  даної  проблематики.

                                                                            Червень 2018року

                                                                            Петканич А. М. , Терпай В. В.

5.Дирекціям закладів загальної середньої, позашкільної освіти, керівникам  різних типів таборів в планах своєї роботи передбачити проведення різних типів тематичних уроків, лекцій, семінарів, правових вікторин, брейн–рингів, круглих дискусійних столів з питань становлення та утвердження демократичної держави та її Основного Закону, громадянського суспільства в Україні, входження її до Європейського і світового товариства.

                                                                                                  Травень-червень 2018року

                                                    Дирекції ,  педколективи, керівники таборів.

6.Заступникам директорів з навчально-виховної та виховної роботи, вчителям гуманітарного циклу організувати  в освітньому просторі району  „круглі столи”, диспути, конференції, виховні заходи з проблем історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права, стратегії зовнішньої політики Української держави, її економічного розвитку за 22 років, з часу прийняття Конституції України враховуючи вікові особливості учнівської молоді.

                                                                  Травень-червень 2018року

7.Дирекціям  закладів загальної середньої освіти, громадським організаціям в період відзначення 22-ї річниці  Конституції України та 73-ї річниці входження Закарпаття до складу України  організувати зустрічі з кращими людьми праці, вчителями, представниками культури, депутатами, керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками суду, прокуратури, юристами.

Травень-червень 2018 року.

8.Позаштатній районній лекторській групі організувати проведення єдиного політдня присвяченого 22-й річниці прийняття Конституції України та 73-ій річниці входження Закарпаття до складу України.

21 червня 2018року

Богля В.С.

9.У шкільних музеях, актових залах, шкільних бібліотеках оформити експозиції,  виставки книжок, плакатів, стендів, періодичної літератури на теми: „Моя Батьківщина – Україна”, „Я – громадянин незалежної України”, „Без верби і калини – нема України”. “ Закарпаття – західні ворота України,”  “Верховино – світку  ти  наш”.

Травень-червень 2018 року

Дирекції шкіл, педколективи

10.У дошкільних, позашкільних закладах освіти,  таборах різних типів  оформити виставки дитячих та учнівських робіт з декоративно-прикладного мистецтва, організувати конкурси на кращий малюнок, вірш, пісню присвячених 22-й річниці прийняття Конституції України та 73-й річниці входження Закарпаття до складу України.

20-27 червня 2018 року

                                                             Дошкільні, позашкільні заклади освіти

  1. Вчителям правознавства, учнівському активу взяти участь в організації і проведенні районного круглого столу присвяченого 22-й річниці прийняття Конституції України та 73-й річниці входження Закарпаття до складу України.

                                                                          27 червня 2018 року

12 .Дирекціям  закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти спільно з органами місцевого самоврядування провести урочисті збори педколективів, батьківського та учнівського активів, громадськості населених пунктів з нагоди 22-ї річниці Конституції України та 73-ї річниці входження  Закарпаття до складу України в м. Виноградові  та населених пунктах району.

26-28 червня 2018 року,

                                                 Керівники закладів освіти, громадські організації

 

 

Любка О. І.

2-19- 51.

 

Залишити відповідь