Відзначення дня  Хіміка 11 травня 2018р. на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Хімія – це наука і велична, і магічна. Здавна люди задумувалися над величчю хімічних утворень, спостерігали за світлом зірок і Сонця, міркували над перетворенням різних речовин, покладали хімію в першооснову для відкриття таємниць Всесвіту. «Її пильний, сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця,  і в безмовне життя дерева. Вона дивиться скрізь, завзято шукає початок життя…»

11 травня  на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулося відзначення дня  Хіміка, в якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району, їх вчителі, переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та запрошені гості.

Захід відбувся у формі КВК з метою підвищення мотивації до вивчення предметів природничого циклу, популяризації інноваційних підходів до викладання  хімії у загальноосвітніх навчальних закладах. Команди, які складалися з учнів усіх закладів  загальної середньої освіти, змагалися в різноманітних конкурсах: представлення команди, презентації унікальних речовин чи елементів, питань про властивості чи назви речовин. Не менш цікавим був експериментальний тур на розпізнавання речовин та пізнання речовин за запахом. Змагалися учні і у вмінні складати формули речовин  Усі присутні  отримали задоволення від побаченого та почутого на святі, краще зрозуміли велич науки Хімії, будуть завзятіше вчити її, як і обіцяли у молитві юних хіміків:

«О, всесильна хіміє!

Нехай святиться імя твоє,

Як сьогодні на уроці,

Так і на інших уроках хімії!…»

Щира вдячність дирекції, працівникам та учням Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за допомогу в організації та проведенні заходу. Всім міцного здоров’я.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *