Засідання методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного вікуна тему: «Виховання духовної культури засобами створення музейного простору».

12 квітня2018 року відбулося ІІ засідання методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного вікуна тему: «Виховання духовної культури засобами створення музейного простору». У засіданні методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного віку взяли участь всі заклади дошкільної освіти Виноградівського району. На цьому заході було продемонстровано відеозапис заняття з використанням міні-музею за участю дітей молодшого дошкільного віку Фанчиківського закладу дошкільної освіти №1  (вихователі Селей Валерія Юріївна та Фенич Агнета Михайлівна).

В рамках обміну досвідом, четверо педагогів підготували презентації на подану тематику. Вихователь Великопанських ясел-садка «Лелека» Мочарник Ганна Іванівна виступила з презентацією «Створення музейного простору для розвитку дітей у всіх вікових групах».Феєр Мар’яна Михайлівна та Вереш Алла Ярославівна, вихователі закладу дошкільної освіти ясел-садка №5 м. Виноградів, підготували презентацію на тему «Форми роботи з дітьми у міні-музеях».Поділились досвідом спільної роботи батьків та педагогів з питань розширення та удосконалення міні-музеїв у групахпедагог Підвиноградівського закладу дошкільної освіти Зихор Марина Степанівна.

Спільними зусиллями усіх закладів дошкільної освіти  району під час проведення методичного об’єднання було створено міні-музей «Народні ремесла Виноградівщини», експонати якого були принесені з усіх куточків Виноградівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *