Засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА» на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти (13.04.2018)

13.04.2018р. на базі Великокопанського закладу дошкільної освіти «Лелека» відбулося засідання клубу «ОБЕЖЕДЕЙКА». На засіданні були присутні 36 вихователів Виноградівського району, методист відділу освіти – Химинець М.Ю. , керівник методичного об’єднання – Любка А.А.

На початку засідання директор закладу Ільчук Т.І. презентувала роботу закладу, історію його заснування, познайомила присутніх з колективом.

Було переглянуто інтегроване заняття «Про здоров’я потрібно знати, про здоров’я варто дбати». Метою заняття було, дати уявлення про здоровий спосіб життя, розвивати навички берегти своє здоров’я, сформувати поняття про корисні продукти харчування.Діти показали дуже вдалу інсценізацію казки «Чудодійні вітаміни». Слід відмітити хорошу роботу вихователя Малети В.І., та методично вірно підібраний музичний репертуар Голіби І.А.

Вихователь-методист  закладу дошкільної освіти «Лелека» Пастухова І.І. підготувала змістовну презентацію на тему: «Як їсть дитина, то тішиться вся родина».

Презентацію «Овочі і фрукти – корисні продукти» підготувала Лемак М.І., вихователь Тросницького закладу дошкільної освіти.

Презентацію «Здорове харчування – здорова дитина» підготувала вихователь Фанчиківського закладу дошкільної освіти Селей В.Ю.

Методист РМК Химинець М.Ю. звернула увагу присутніх на те, що основними формами роботи з дітьми для кожного вихователя є заняття, бесіди в повсякденному житті, залучення художнього слова, а саме важливе, це приклад на власному досвіді. Кожен вихователь має в своєму арсеналі безліч прийомів, але потрібно безпосередньо залучати батьків, не забувати про роботу з батьками.

Залишити відповідь