Інструктивна нарада керівників освітніх закладів району (25.04.2018)

25 квітня 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників освітніх закладів району. Розпочав нараду та ознайомив присутніх з порядком денним начальник відділу освіти, виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту В.Жупанин.

Головний спеціаліст Балаж А.А. інформував про реалізацію комплексу заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Ознайомив присутніх із спільним наказом управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та районного військового комісаріату за №75/45 від 24.04.2018р. „Про проведення триденних навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) з предмету „Захист Вітчизни” в 2017-2018 навчальному році”. Довів до відома план проведення триденних навчально-польових зборів та терміни здачі звітної документації. Особливу увагу звернув на збереження життя і здоров’я учасників Зборів.

Продовжуючи виступ, Антон Антонович підвів підсумки щорічної районної спартакіади допризовної молоді, яка пройшла 13 квітня 2018 року  на базі Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та парку „Перені”. За підсумками спартакіади цього року переможцями стали команди  Фанчиківської ЗОШ І-ІІІст. (І місце), Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІ місце), навчально-виховного комплексу „Боржавська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ” (ІІІ місце), які нагороджені грамотами управління.

Учасникам наради також було повідомлено про те, що з 20 квітня по 4 травня ц.р. у всіх навчальних закладах проходять кущові змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)». Переможці кущових змагань братимуть  участь у районному етапі Гри, який буде проведено 17 травня 2018 року.

Наразі в закладах загальної середньої освіти проходять Дні цивільного захисту. 19 квітня проведено показовий День цивільного захисту на базі Королівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 за участю всіх керівників закладів освіти. Відмітив хорошу роботу вищезгаданої школи з цього питання.

Наприкінці свого виступу А.А.Балаж  довів до відома керівників лист департаменту освіти і науки облдержадміністрації  про ліцензування освітньої діяльності.

Методист  райметодкабінету  Макара С.Ю. інформувала присутніх про необхідність зміни банківських рахунків осіб, які залучені до ЗНО. Рекомендувала відкрити банківські рахунки у державних установах «Приватбанк» або «Ощадбанк» з метою  забезпечення вчасної оплати  праці залучених осіб.

Методист райметодкабінету Русінко Л.Й. наголосила на забезпеченні виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.02.2018р. №176 щодо здійснення вибору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.  Загострила увагу присутніх на дотримання термінів і порядку передачі результатів вибору проектів підручників.

Методист райметодкабінету Столець В.С. повідомила про проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право», приурочений до Дня захисту дітей. Зобов’язала чітко дотримуватись положення  даного конкурсу та термінів подачі малюнків.

Ознайомила з  офіційним зверненням національної спілки письменників України в Закарпатській області щодо надання фінансової допомоги для проведення творчого звіту з нагоди 75-річчя Юрія Шипа.

Головний спеціаліст  Грабович Л.Р. довела до відома зміни у проведенні семінарів учителів зарубіжної літератури та угорської мови у травні ц.р.

Головний бухгалтер Левченко Н.В. закликала керівників навчальних закладів дотримуватись термінів оформлення щорічних відпусток працівникам.

Підводячи підсумки наради В.І.Жупанин звернув увагу директорів шкіл району на  окремі питання організації інклюзивної освіти, підготовки шкіл до нового навчального року, необхідності обов’язкового дотримання вимог нормативно-правових документів про освіту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *