Інструктивна нарада керівників освітніх закладів району (04.04.2018)

4 квітня 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася чергова інструктивна нарада керівників освітніх закладів району. Розпочав нараду та ознайомив присутніх з порядком денним начальник відділу освіти, виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту В.Жупанин.

Головний бухгалтер Левченко Н.В. ознайомила присутніх з окремими питаннями щодо розподілу залишків освітньої субвенції за 2017 р., а також звернула увагу директорів шкіл на фінансові аспекти харчування учнів пільгових категорій.

Головний спеціаліст Грабович Л.Р. виступила з інформацією про підсумки розширеного засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, яке відбулося 16 березня 2018 року, на якому підбили перші підсумки експерименту з упровадження нового Державного стандарту початкової освіти та визначили наступні завдання із запровадження Концепції „Нова українська школа”, обговорено питання про створення належних умов для забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання, роботи та додому,розглянуто питання про виконання бюджетних програм у 2017 році та вжиття заходів для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами протягом 2018 року.

Методист райметодкабінету Карпинець О.В. надала інформацію щодо організації очного навчання вчителів 1 класу протягом 2018 року.

Завідувач РМК  Гербей О.Ю. ознайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України від 27.03.2018 №1/9-185 „Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році” та повідомила про терміни навчання вчителів іноземних мов, які викладатимуть предмет у 1-х класах 2018/2019 навчальному році.

Методист райметодкабінету Столець В.С. повідомила про організацію ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції ВБФ  „Серце до серця” – „Почуй світ!”: з 2 до 22 квітня 2018 року за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів відбудеться Всеукраїнська благодійна акція зі збору коштів для придбання медичного обладнання, яке безкоштовнобуде передане у користування обласній дитячій лікарні. Також Віра Степанівна звернула увагу присутніх на необхідність здійснення відповідних заходів протидії пропаганди сепаратизму у закладах освіти.

Методист райметодкабінету Гасич О.П.зупинилася на окремих аспектах проведення у школах району акції „Чисте довкілля Виноградівщини” та місячника „Чисті узбіччя”.

Підсумував роботу наради виконуючий обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА В.Жупанин. У своєму виступі Віктор Іванович дав характеристику організації районного та обласного етапу фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”, підкресливши значно вищий рівень технічної майстерності представлених експозицій у порівнянні з минулими роками.  Детально було обговорено проблему використання шкільних автобусів, необхідності усунення протиріч у правилах їх експлуатації.

Відповідаючи на питання директорів, В.Жупанин наголосив, що із-за вкрай незадовільного фінансування районною радою закладів освіти, управління не зможе забезпечити оплату необхідних товарів, матеріалів, робіт та послуг для підготовки шкіл до нового 2018-2019 навчального року. Разом з цим було зазначено, що в кожному навчальному закладі має бути впроваджений максимальний режим економії енергоносіїв. Відповідальність за це несе кожен директор того чи іншого закладу освіти.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь