Семінар вчителів іноземних мов (01.03.2018)

1 березня 2018 року на базі Вербовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів іноземних мов на тему «Розвиток письмових умінь школярів». Прагнення домогтися глибоких, міцних знань та стійкого інтересу до іноземної мови вимагає від вчителів застосування інтерактивних методів, які дають можливість учням навчитися працювати у парах, групах, творчо мислити, висловлювати й аргументувати власну думку, обговорювати, розв’язувати і програвати проблемні життєві ситуації.

Роботу семінару розпочато з вітального слова директора школи Савко С.І., яка ознайомила присутніх з традиціями навчального закладу та побажала учасникам плідної та ефективної роботи.

Вчитель англійської мови Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Варі В.Ю. прозвітувала про роботу міні-округу з проблемного питання. Цікаві презентаційні матеріали про розвиток навичок письма через різні форми і методи пізнавальної діяльності на уроках іноземної мови представила   вчитель англійської мови Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Міхаліщева Н.М.

Вчителі іноземних мов Пушкінської ЗОШ І-ІІ ступенів Столець О.П. та Матіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Стець В.В. запропонували ігрові форми роботи для навчання письма на початковому етапі навчання.

Шляхи підвищення мотивації до вивчення іноземних мов, використання навчальних ігрових вправ з метою полегшення вивчення граматичного та лексичного матеріалу при навчанні письма на уроках продемонстрували вчителі Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Варга Л.Є. та Феньвеші Н.Є.   Учасники семінару активно включилися у роботу тренінгу, виконуючи завдання різної складності: закінчити речення, написати цікаве запрошення, скласти речення за порядком, придумати коротку історію  за поданими словами тощо.

Театрально-музична постановка, яка підготували вчитель Берегі В.В. та учні Карачинського греко-католицького ліцею ім. О. Стойки,  показала, що театральні постановки є важливим і необхідним елементом у процесі вивчення іноземних мов, завдяки йому учні легко долають мовний бар’єр, вчаться вмінню слухати партнера, розширюють світогляд, стають емоційно багатшими та впевненішими в собі.

Завідувач РМК Гербей О.Ю. підвела підсумки роботи семінару, наголосивши на необхідності постійного професійного самовдосконалення з метою підготовки до роботи в умовах Нової української школи.

Залишити відповідь