Спільне засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти та колегії управління освіти, молоді та спорту(27.03.2018)

27 березня 2018 року відбулося спільне засідання ради директорів закладів загальної середньої освіти та колегії управління освіти, молоді та спорту. Це вже  друге засідання, на якому обговорювалось питання розподілу залишків освітньої субвенції за 2017 рік на суму 9 498 834 грн.

Відкриваючи зібрання, начальник відділу освіти – в.о.начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА В.І.Жупанин повідомив присутнім, що попереднє рішення колегії та ради директорів з даного питання було доведено до членів бюджетної комісії Виноградівської районної ради. Однак у порядок денний чергової сесії депутати його не внесли, висловивши при цьому бажання ознайомитись з переліком освітніх закладів, на які будуть спрямовані кошти освітньої субвенції. Відповідного листа з цього приводу за підписом голови районної ради було зачитано присутнім.

Головний бухгалтер управління освіти, молоді та спорту Левченко Н.В. довела до відома учасників зібрання критерії використання цих коштів, посилаючись при цьому на постанову КМУ від 11 січня №23.

Головний спеціаліст управління Балаж А.А. ознайомив членів ради директорів та членів колегії з питанням  щодо забезпечення наших закладів освіти технічними засобами навчання.

В обговоренні цієї проблеми взяли участь голова ради директорів Комаромі М.М., Ярема М.М., Крічфалуші Л.Й., Савко С.І., Рябець В.В., директор районного центру практичної психології Тодавчич С.П.

В результаті обговорення було вирішено розподілити залишки освітньої субвенції наступним чином:

детальніше тут: про нараду 27.03

Залишити відповідь