Семінар – практикум вчителів географії та економіки (06.03.2018р.)

Відповідно до плану роботи методичного кабінету управління освіти, молоді і спорту Виноградівської РДА  6 березня 2018 року на базі Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2  відбувся  семінар – практикум вчителів географії та економіки.  Метою заходу було обговорення актуальних питань реалізації вчителями розвитку предметних компетентностей під час навчально-виховного процесу, використовуючи наскрізні змістовні лінії при викладанні географії та економіки, відповідно до Методичних рекомендацій.

Програма семінару містила теоретичну та практичну складову.

До теоретичної частини увійшли виступи на тему «Інтерактивні  форми та методи  навчання на уроках географії»:

  • Любка О.І. методист РМК;
  • Медвецька В.О. вчитель географії та економіки Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8;
  • Брич М.С. вчитель географії та економіки Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. ;
  • Уйфолуші В.В. вчитель географії та економіки Пийтерфолвівської ЗОШ І-ІІІ ст. ;
  • Свищо С.В. вчитель географії Буківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Практична частина семінару була підготовлена і проведена педагогами Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Презентацію роботи навчального закладу здійснили директор Савко С.І. та заступник директора  Полков В.А. (доповідь на тему: «Формування ключових компетентностей учнів  в процесі викладання географії та економіки»).  Учасники семінару мали можливість ознайомитися з методикою проведення уроку  географії у 7 класі на тему «Клімат Євразії»  на майстер – класі вчителя географії  Сейкель Маріанни Адальбертівни.

В ході семінару був проведений марафон педагогічних ідей вчителів, які атестуються.  З досвідом роботи поділилися Січ В.М. вчитель географії, економіки Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Тор А.Г. вчитель географії  Фертешолмашської ЗОШ І-ІІ ст., Сіладі Я.І. вчитель географії  Вилоцької ЗОШ  І- ІІІ ст. №1.

Про хід  роботи  по підготовці учнів 9-11 кл. до шкільного та районного моніторингу, ДПА та ЗНО  присутніх ознайомив голова районного методоб’єднання вчителів географії та  економіки Русінка М.В.

По закінченню семінару  методист РМК Любка О.І.  зробив підсумок виконання  вчителями географії та економіки  наказів  управління освіти молоді та спорту РДА, департаменту  освіти та науки ОДА, МОН України з різних питань  навчально-виховного процесу за вересень- лютий 2017-2018р.

 

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *