Про проведення районних змагань (турнір з міні-футболу)

УКРАЇНА

ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ,  МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

 

21.03.2018                                        Виноградів                                    № 58

  

 Про проведення районних змагань                                                   

            Відповідно до листа обласної державної адміністрації від 01.03.2018 року № 06-17/542  та Положення про проведення І обласного турніру з міні-футболу серед дітей 2005 р.н. та молодші, які перебувають у конфлікті із законом, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей і ромських дітей під патронатом ГУНП в Закарпатській області та Закарпатської обласної організації ФСТ “Динамо”, погодженого директором департаменту освіти і науки, начальником  управління молоді та спорту  та з метою пропаганди здорового способу життя серед ромських дітей

НАКАЗУЮ:

  1. Провести 23 березня  2018 року у навчально-виховному комплексі “Чепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” районний турнір   з міні-футболу серед дітей,  які перебувають у конфлікті із законом, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей і ромських дітей Підвиноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Чорнотисівської ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Відповідальність за організацію та проведення змагань, розпорядження та звіт щодо коштів покласти на голову методоб’єднання вчителів фізкультури Григоровича І.О.
  3. Витрати по харчуванню учасників та суддів змагань у складі 44 осіб, нагородження грамотами, медалями  віднести за рахунок управління освіти, молоді та спорту.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Тодавчич Т.О.

 

 

В.о.начальника  управління                                                              В. Жупанин

Залишити відповідь