Методичне об’єднання музичних керівників та вихователів старших груп (28.02.2018)

28.02.2018р. на базі закладу дошкільної освіти Олешницькі ясла-садок №1 та Олешницького дошкільного навчального закладу №2 відбулося методичне об’єднання музичних керівників та вихователів старших груп.

Музичний керівник закладу дошкільної освіти Олешницькі ясла-садок №1 Товт Ганна Іванівна разом з вихователем Марушка Ганною Юріївною та дітьми молодшої дошкільної групи  продемонстрували підсумкове інтегроване музичне заняття « Взимку в лісі». У ході заняття було показано як комплексно розвинуті музичні здібності дітей, це і уміння слухати музику , і відчуття ритму, і навички гри на музичних інструментах. Музичний керівник заохочувала дітей до злагодженого співу, гри на дитячих музичних інструментах, виконання музично-ритмічних вправ, танцювальних рухів. Заняття проведено з урахуванням музичних рекомендацій на молодший дошкільний вік.

Музичний керівник Олешницького дошкільного навчального закладу №2 Шеверо Катерина Юріївна провела з дітьми старшої групи інтегроване підсумкове заняття «Ой весела в нас зима, веселішої нема». Метою заняття було вчити розрізняти довгі й короткі звуки, самостійно викладати ритмічний малюнок, вміло розбиратися  в будові пісні, закріплювати навички злагодженого співу; розуміння понять: низький, середній та широкий регістри. Узагальнювати знання дітей про твори зимової тематики різних композиторів у різних музичних виконаннях. Розширювати художньо-естетичний смак у картинах місцевих художників та по репродукціях картин художників. Удосконалювати вміння сприймати світ цілісно і гармонійно. Виховувати естетичний смак до музики і довкілля.

З доповіддю «Не важливо, що ви граєте, важливо, як ви граєте» виступила музичний керівник дошкільного навчального закладу с.Веряця Гідуц Люба Павлівна.

Дуже цікаву презентацію «Композиторський автограф, або як розповісти дітям про творчість композитора»  підготувала вихователь НВК «Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №6» Зихор Анжеліка Іванівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *