Конкурс презентацій «Я – європеєць» (29.03.2018р.)

29 березня 2018 року  на базі Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 проводився щорічний конкурс презентацій «Я – європеєць». Конкурс проходив серед учнівської молоді 9 – 11 класів Виноградівщини. До уваги присутніх вчителів іноземних мов було представлено 12 презентацій англійською мовою та 2  – французькою.

Основними завданнями конкурсу є розвиток у школярів активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни, формування європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини та вміння обґрунтувати та презентувати власну позицію іноземною мовою.

За рішенням журі конкурсу авторами кращих робіт стали учениця Виноградівської гімназії Кобаль – Хассетт Мадлена та учень Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Кузьмін Ігор, які вдало  представили власне бачення України в минулому та майбутньому.

Для учнів Королівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Пальок Яни та Ботош Богдани, учениць  Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Швець Вікторії та Густа Каріни бути європейцем означає нести відповідальність за родину, громаду, країну. Це надає свободу вибору та робить нас вільними.

Головним для учнів Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 Гріга Анастасії та Літвінової Ольги, учениці Великокопанської ЗОШ І – ІІІ ступенів  Пилип Богдани та учениці НВК «Боржавська ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»  Ребрик Вікторії є дотримання прав людини та слідування духовним ідеалам.

Учні  Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Гречин Мирослава, Мацько Анастасія та учениця  Сасівської ЗОШ І – ІІІ ступенів  Носок Анастасія вважають, що  «бути європейцем» означає відсутність віз, можливість подорожей, навчання та роботи в різних країнах Європейського Союзу. Саме через освіту і відбувається формування нашого європейського майбутнього.

На думку учнів Виноградівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2  Дубляк Марії, Тімканич Емілії та учениці НВК «Виноградівська ЗОШ І – ІІІ ступенів– ДНЗ №7»  Магарита Олександри дуже важливим є прищеплення європейських цінностей через засоби  мистецтва.

Розуміння важливості захисту навколишнього середовища у всьому світі висвітлюють у своїх презентаціях учениці Чернянської ЗОШ І – ІІІ ступенів Чонка Ірина та Чорнотисівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Панько Аліна.

Усвідомлюючи вагомість своєї активної позиції учні переконані, що Україна – велика європейська держава зі своїми традиціями, цінностями, ідеалами, а молоде покоління –  це майбутнє країни, яке зробить все можливе для її процвітання.

Залишити відповідь