Засідання методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного віку (27.02.2018)

27 лютого 2018 року на базі дошкільного навчального закладу села Новоселиця «Ялинка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дітей молодшого дошкільного віку на тему: «Мистецтво виховання за В. О. Сухомлинським». Захід приурочено до 100-річчю з Дня народження видатного українського педагога-новатора, талановитого письменника В. О. Сухомлинського. У засіданні  взяли участь всі дошкільні навчальні заклади Виноградівського району.

Присутні переглянули заняття  з художньої літератури та мовленнєвого спілкування за творами В. О. Сухомлинського за участю дітей молодшого дошкільного віку (вихователь Пуйка Світлана Михайлівна).

В рамках обміну досвідом, четверо педагогів підготували презентації на подану тематику. Лугош Діана Юріївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу села Сасово, підготувала презентацію на тему «Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності в дітей молодшого дошкільного віку шляхом інсценування казок В. О. Сухомлинського», на цю ж тематику поділилась досвідом вихователь дошкільного навчального закладу Чорний Потік Горват-Чірі Маріанна Андріївна. Поділились досвідом з виховання національної свідомості в дітей молодшого дошкільного віку засобами художньо-естетичного розвитку педагоги Сігеті Анжеліка Юріївна з Олешницького дошкільного навчального закладу №2 та Вароді Віола Олександрівна з дошкільного навчального закладу села Фертешолмаш.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *