Семінар – практикум керівників шкільних музеїв (13.02.2018)

13 лютого 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА був проведений семінар – практикум  керівників шкільних музеїв на тему: «Шкільні музеї – музейна педагогіка: проблеми створення та впровадження, перспективи розвитку». У роботі семінару взяли участь керівники шкільних історичних, краєзнавчих, етнографічних музеїв та музейних кутків всього району.

Семінар розпочав методист районного методичного кабінету Любка О.І., який  зазначив, що станом на 01.01.2018.р. при навчальних закладах району діють 34 музеїв та 4 музейних кутків.  Наголосив про необхідність систематично поповнювати фонди музеїв експонатами, активніше забезпечувати інформаційно – просвітницьку роботу музеїв в школі, підвищувати їх роль як осередків навчання та виховання, що в кінцевому рахунку сприятиме вдосконаленню навчально-виховного процесу, підготовки учнівської молоді засобами позакласної, позашкільної роботи, розвитку їх творчих інтересів до науково-дослідницької діяльності на базі музеїв, активній допомозі педагогічним колективам шкіл у впровадженні нових нетрадиційних форм роботи за інтересами, вивченні, охороні, пропаганді пам’яток історії і культури рідного краю, Батьківщини.

Керівники музеїв Кричфолуші Л. Й., Гевді О. І., Товт Н. Ст., Ухач О. П. презентували свої роботи по тематиці Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів  музеїв навчальних  закладів  «Край, в якому я живу».

І на завершення, керівник районного методичного об’єднання  керівників шкільних музеїв Копинець В. М. окреслив завдання  керівників шкільних музеїв, вчителів історії та правознавства  з   підготовки  районного заходу  присвяченого  Міжнародному Дню музеїв.

 

Інформаційно – методичний центр творчих груп вчителів історії та географії

 

Залишити відповідь